Üsküdar ve çevresindeki tüm hurda alım & satım işlerinde firmamız Erdal Metali kullanabilirsiniz. Çok uzun zamandır bu sektörde sizlere hizmet veriyoruz ve kurumsal bir firmayız. Bu nedenle keşif, taşıma aşamalarındaki kolaylık ve mümkün olan en yüksek fiyat garantisi ile sizlere yardımcı olabiliyoruz.

Üsküdar hurdacı firmaları arasında kurumsal firma kimliği ile bulunmak!

Hurdacılık özellikle son 10 senede gelişti. Çünkü son 10 sene içerisinde sanayileşme sonucu hammadde ortaya çıktı. Eskiden hurda ve hurdacı kavramları daha çok al – sat yapan (bir nevi ikinci elçi iken) kişiler iken bugün bunun yerini geri dönüşüm tesisleri aldı ve hurda ticaretindeki temel esas hammaddeye kadar indi. Bu nedenle bizimle çalışmalısınız çünkü kurumsalız ve hurdacılık sektöründeki gerekli geri dönüşüm araçlarının tamamına sahibiz. Bu durum her zaman en iyi fiyatı sunmamıza ve her zaman en profesyonel hizmeti almanıza neden olur.

Hurda Sektöründe Her zaman en iyi fiyat garantisiyle hizmetinizdeyiz

Firmamız her zaman hammadde bazında fiyat verir ve müşteri memnuniyetini düşünür. Dilerseniz eşzamanlı olarak fiyat alıp, piyasa analizi yapabilirsiniz. Firmamızın Üsküdar hurdacıları arasında her en hizmeti en uygun rakamlardan sizlere sunduğunu görürsünüz.

  • Elimdeki hurdanın ne kadar edeceğini nereden bilebilirim?

Bunun için yapmanız gereken elbette fiyat almak. Bizde fiyat alma işlemi öncelikle WhatsApp ya da Mail üzerinden gerçekleşmektedir. Bir resim ve bulunan metal türleri ile alakalı kısa bir bilgi verirseniz o zaman sizlere ortalama bir bilgi verebiliriz. Daha sonra da yerinde keşif yapar, kesin fiyat veririz. Bu aşamada tek bir Üsküdar hurdacıdan fiyat almak zorunda değilsiniz, istediğiniz her yerden fiyat alabilirsiniz.

  • Neden en yüksek fiyatlarla işlem alıyoruz?

Hurdacılıkta hammadde fiyatları mevsimlere, kura ve sanayinin ihtiyaçlarına göre günbegün değişir. Elbette elinizdeki malzemenin türü de önemli. Ör, demir, alüminyum, çinko gibi malzemeler en kıymetli metallerin başında gelir ki bu açıdan uygun zamanda satın alındığında ya da satıldığında büyük kâr getirir. Yaptığımız şey budur, sizlerden aldığımız metalleri ya da diğer hurca materyallerini en uygun zamanda en yüksek kârla satabilmek için depolamak. Bunu diğer hurdacıların neden yapamadığını merak ederseniz uygun depo, ekip ve ekipman gibi temel esaslara sahip değiller.

  • İnşaatlarda hafriyat arası ayıklama yapıyor muyuz?

Elbette ama bu durumda elde edilen metallerin kilo fiyatı iş gücü arttığı için değişir. Bize ulaştığınız zaman aklınızı karıştıracak tüm soruların cevabını bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

  • Firmamız kağıt alımı yapıyor mu?

Evet zaten hurdacılık sektörünün yoğun olarak ilgilendiği hammaddelerden biri de kağıttır ama maalesef halkımız bu konudan bir haber ve çoğu zaman ellerindeki kağıt hammaddesini çöp olarak görüyor, atıyor. Son dönemde özellikle belediyeler bu anlamda çalışmalar başlattı ama belediyeler maalesef ücretsiz bir şekilde toplama işlemi yapıyor. Oysa büyük miktarlarda düzenli şekilde kağıt temini yapabilirseniz bu ölçüde maddi destek de elde edebilirsiniz. Firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Elektronik hurda fiyatları nedir?

Firmamız ve diğer tüm hurdacılar elektronik hurdası için neredeyse aynı olan bir fiyat biçmişlerdir ama elbette çalışır ya da tamir edilebilir elektronik hurdaları sizin bizzat elden çıkartmanız daha yüksek kâr getirir, yoksa kağıt ya da diğer metaller gibi belirli bir kilogram ücreti üzerinden bu ürünleri sizlerden alabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir