Değerli müşterilerimiz, Tuzla hurdacı arayışlarınız sırasında firmamızdan direkt fiyat alabilir, kıyaslama yapabilirsiniz. Bu ürünlerinizi en iyi fiyatla elden çıkartmış olursunuz. Öte yandan eğer firmamızı seçerseniz en hızlı ve kaliteli hizmeti alacağınız kesin. Erdal metal olarak krom, sarı bakır, alüminyum, beyaz eşya, elektronik ve demir hurdalarınız için 7/24 sizlerle iletişime geçip, sorularınızı cevaplandırabiliriz.

Tuzla ve çevresinde hizmet veriyoruz. Dilediniz zaman firmamız iletişim sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tuzla’daki Firmamızdan Fiyat Almak İçin İletişime geç

Tuzla Firmamızdan fiyat almak için öncelikle firmamız iletişim sayfasındaki WhatsApp numarasından ya da mail yoluyla bizimle iletişime geçmelisiniz. Elden çıkartmak istediğiniz metalin cinsini, miktarını ve varsa eğer bir görseli ekleyerek ortalama fiyat alabilirsiniz. Genel olarak kesin fiyat her zaman sizlere yerinde bildirilir. Eğer bilgileri doğru girip, görsel eklemişseniz bu aşamada başlangıçta teklif edilen ortalamanın aşırı üzerinde ya da altında bir teklifle karşılaşmanız zordur.

Tuzla Sanayi Bölgesi Kaba İşçiliği Biz Yapabiliriz!

Bilhassa inşaat sahalarında, hafriyat içi ayıklama işini de üstlenebiliriz. Genelde metal temini yapı yıkım / yapım aşamasında çıkmaktadır. Metalin ayıklanıp, temizlenmesi içini mümkün olan kısa sürede biz gerçekleştirebiliriz. Elbette ekip / ekipman gerektiren durumlarda alınan metalin kilogram fiyatı değişmektedir.

En Kıymetli Metaller Hangileridir?

En kıymetli metaller demiz, bakır ve çinko şeklinde devam eder. Tüm metallerin fiyatlandırmaları ile alakalı detaylı bilgiyi sitemiz fiyat listesinden elde edebilirsiniz.

Metal Fiyatları Günbegün Değişiyor Mu?

Elbette, özellikle de kur farkındaki yukarı doğru dalgalanma neredeyse anlık olarak metal fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. Çünkü elde edilen metaller hammadde haline gelmekte ve hammadde kilogram fiyatları dolar üzerinden hesaplanmaktadır.

Metal Neden Değerlidir?

Sanayi alanında yani üretimde metal temel hammaddedir. Elbette yurtdışı ithal edilebilir ama bu durumda hem yüksek ödeme yapılmak zorunda kalınır hem de geri dönüşüm desteklenmez. Bu nedenle özellikle sanayi alanındaki hammadde ihtiyacını karşılamak için metal talebi çok fazladır.

Hurdacılık ve Geri Dönüşüm Ne Kadar Alakalı?

Son senelere kadar hurdacılık kısmen ikinci elçilik gibi bir anlama gelmekteydi. Yine müşterilerden çok düşük ödeme ile temin edilen materyaller hammadde için değil yenile – elden çıkar işlemi için kullanılıyordu ama bu rutin sürekli değildi ki atıl durumdaki metalleri kapsamıyordu.

Atıl Durumdaki Her Hurdayı Alıyor Muyuz?

Evet, firmamız materyalin geri dönüşümü üzerine kurulu bir sistemde çalışmaktadır. Zaten sağlam bir materyal de olsa kırım işleminden geçirilir. Bu nedenle atıl materyalleri de değerlendiriyoruz.

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı