Bina söküm işleri, yıkılma kararı alınan mimari yapılardan yıkım başlamadan önce iç kapı, merdiven demiri, balkon korkuluğu, çelik kapı, pencere gibi malzemelerin değer kaybetmeyecek şekilde sökülmesi işlemidir. İstanbul söküm işleri kentsel dönüşüm kapsamında yıkılma kararı alınan projelerden malzeme sökme işlemlerini içerir, bu işlemler karşılığında ise ödeme gerçekleştirilir. Firmalar, nakit ödeme karşılığında sökme işlemini gerçekleştirir, süreci kolaylaştırır. Yapı sökme çalışmalarında alanında uzman ekiple birlikte hizmet verilir. Profesyonel sökme işleri hizmeti sunan ekipler; binadaki asansör sistemlerini, yangın merdivenlerini, balkon – merdiven korkuluklarını ve parmaklıkları özel donanımlarla sökmektedir. Yapılardaki kapı kasaları gibi eşyaların sökülmesi, betonların kırılması, çıkan yığının toparlanması, araçlara yüklenmesi, ekipman ihtiyacının giderilmesi, işçilik desteği gibi işlemler firmaların sorumluluğunda karşılanır.

Yapı Söküm İşlemleri ile Yıkım Hizmeti

Yapı söküm firmaları yetki belgesi ile çalışır. Apartman, site, iş yeri, fabrika, ofis, merkez, tesis gibi yıkma desteği alınacak firmaların bu yetkiye sahip olduğuna mutlaka dikkat edilmelidir. Yapı söküm hizmetlerinde birçok risk bulunur, bu risklere karşı önlem almak doğru firmayı seçmekle başlar. Yeterli donanıma, güçlü ekiplere sahip firmalarla çalışmak, başarılı sonuçlar almayı sağlar. Binalardan çıkan her atığın önemli olduğu unutulmamalı, her atığın geri dönüşüme gönderildiğinden emin olunmalıdır. Binalardan çıkan malzemelerin, atıkların sistemli şekilde toparlanması, geride bir şey çıkarılmaması önemlidir.

İşbu sebeple mutlaka tecrübeli, işin ehli firmalar tercih edilmelidir. Bina sökme ile yıkım hizmeti firmaları yetki belgeleriyle 7/24 faaliyet göstermektedir. Bu tür bir çalışmadan profesyonel yönetim kapsamında nitelikli işçilik, gelişmiş teknoloji, hızlı nakliyat, geri dönüşüm garantisi için dilediğiniz zaman randevu oluşturabilirsiniz. Sadece doğru firmayı seçtiğinizden emin olun, gerisini uzman ellere bırakın.

Bina Söküm İşlemleri ile Yıkım İşi Yapan Hurdacılar

Bina söküm ve yıkım işlemlerinde bu iş için kurulmuş tecrübeli firmalarla çalışılması önerilir. Firmalar gümüş, bakır, alüminyum, altın vb. tüm atık türlerinde söküm, alım – satım işlemleri gerçekleştirir. Erdal Metal olarak bizler de sektörde faaliyet göstermekte, hurda alım satımla birlikte bina söküm ve yıkım hizmeti sunmaktayız. İstanbul bina sökme firmaları listesinde öne çıkan firmamız, eğitimli operatörlerle yıkım işlemlerini gerçekleştirir. Üstelik firmamız, çıkan hurdaları alma karşılığında ücretsiz bina yıkım hizmeti de sunmaktadır. Yıkım ve hurda alım işlemini tek seferde gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bina Söküm İşlemleri Yapan Hurdacılar Birliği

Markamız İstanbul bina söküm işlemleri bakımından 30 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. Sökme, yıkma, molozları toplayıp atma, hurda toplama gibi işlemler, kapsamlı şekilde gerçekleştirilmektedir. İstanbul bina söküm ve yıkım firmaları, zamana karşı büyük özen gösterir, sürecin sorunsuz tamamlanmasını sağlar. Firmalar, yılların tecrübesiyle sökme işleminden kırıma kadar tüm işlemleri profesyonel zeminde sağlar. İstanbul inşaat – yapı hurdası alımı, yıkım, kırım, hafriyat kaldırma, fabrika söküm, hurda alım şeklinde geniş yelpazede sunulan bir hizmettir. İstanbul’un belli başlı bölgelerinde faaliyet gösteren firmamız, yıkım kararı çıkan projelerde süreci yönetmektedir.

İstanbul’daki dayanıklılığını yitirmiş, çatlak ya da yarıklar oluşmuş, depreme dayanıksız riskli tüm binalar belediyeler tarafından tespit edilmektedir. Tespit edilerek yıkılma emri çıkarılan yapılar tanınan süre sonunda yıkılmak zorundadır. Risk ya da çeşitli sebeplerle yıkılma kararı alınmış bir binanız varsa firmamız Erdal Metal ile iletişime geçerek randevu alabilir, yıkma, sökme, hurda alma işlemlerini kurumsal firma güvencesiyle yaptırabilirsiniz. Siz de böylelikle geri dönüşüm noktasında dünyamıza katkı sağlayabilirsiniz.