Bahçelievler hurdacıları arasında bulunan ofisimiz aslında İstanbul’un tamamını adeta bir ağ gibi sarmış kurumsal firmamızın ofislerinden biridir. Bu nedenle il genelinde nerede olursanız olun hemen sizlere gelip, işlemlerinizi tamamlayabiliyoruz.

Sektörde Erdal metal olarak onlarca yıldır varlık gösteriyoruz ve gelişime, değişime açık çalışma stilimiz bugün başladığımız gün olduğumuz noktadan çok daha ileride olmamıza neden oldu. Diğer birçok Bahçelievler hurdacısı sadece ikinci el alım, satımı ile ilgilenirken biz Türkiye’nin sayılı geri dönüşüm tesislerinden biri olarak anılıyoruz. Bu sayede işçilikte kalite ve güler yüz, işlemlerde ise hız ve yüksek kazan sunabiliyoruz. Bizi seçmeniz durumunda en iyi fiyatı en yüksek kalite ile almış olacaksınız.

Paranı çöpe attığının farkına var!

İnsan kazanmak için emek ve zaman verdiği parasını çöpe atar mı? Elbette bilinçli taksirde atmaz ama bilinçsiz bir toplum her zaman her konuda olduğu gibi para konusunda da kaybetmeye mahkumdur. Hiçbir çöp aslında çöp değildir, değerlendirilebilir. Çöpün değerlendirilmesine geri dönüşüm denir. Metal, kağıt ve plastik ürünlerinin bugün toplanma nedeni budur. Yani Bahçelievler hurdacıları olarak bugün aslında Türkiye geri dönüşüm tesislerine yönelik çalışıyoruz. Eskiden bu durum al, sat üzerine küçük işlerdi ama değişti. Neden bu değişim bir parçası olup hem kendinize hem de ülkenize kazandırmayasınız?

Hem tek seferlik hem de periyodik kazanç kapısı!

Kişiler hurdaya farklı şekillerde erişim sağlar. Temelden girilen bir inşaatta ya da tadilatta demir ile hurda sağlanabilir ya da beyaz eşya & elektronikler vasıtası ile hurda sağlanabilir. Bunlar tek seferlik hurdalar. Öte yandan işletme sahipleri ürün kolilerini, plastiklerini düzenli olarak bizlere satabilir. Aslında atmak için çöp aradığınız bu kağıtları bizimle anlaşma yaparak düzenli gelir kaynağına çevirebilirsiniz. Öte yandan hem toplamanın hem de temizliğin daha kolay olması için Bahçelievler hurdacı olarak sizlere geri dönüşüm kutuları verebilir, sürekli servislerle atıkları alabiliriz.

Hangi tür metalleri alıyoruz?

Erdal metal firması olarak neredeyse tüm Bahçelievler hurdacılarının aksine bugün sizlerden her tür metali alıyoruz. Bunun yanında kâğıt ve plastik atıklarınız için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Size ne kadar yakınız?

Bahçelievler hurdacı olarak kendimizden bahsetmiş olsak da firmamızın İstanbul genelinde birçok ilçesinde hem ofisleri hem de depoları var. İstanbul’un neresinde olursanız olun her zaman size sadece bir telefon kazar uzağız ve aynı gün işlem garantisi veriyoruz!

Gün içinde işlem yapabiliyor muyuz?

Dilerseniz eğer evet. Bazı durumlarda işin büyüklüğüne göre ertesine güne sarkma oluyor ama her zaman ilk önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Bu nedenle çağrılarınıza büyük oranda aynı gün cevap verir ve işlemleri gerçekleştiririz.

Ödeme anında yapılıyor mu?

Teslim alma işleminde daha kontak çevrilmeden ödeme yapılabilir. Buna ek olarak düzenli atık teslimatlarında ayın belirlenen bir gününde banka hesabı üzerinden ödemeler gerçekleştirilebilir. Her durumda fatura kesilir ve sizlere teslim edilir.

Düzenli alışverişler için ayrıcalıklar nedir?

Eğer düzenli metal, kağıt ya da plastik sağlayıcı iseniz bu durumda hem geri dönüşüm kutusu, konteynırı sağlayabiliriz hem de düzenli aralıklarla servis yapabiliriz. Tüm bu hizmetlerimizin ücretsiz olduğunuzu bilmenizi isteriz.

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı