Bugün firmamız sadece Bayrampaşa hurdacıları arasında varlık göstermiyor. İstanbul’da birçok pilot bölgede varız ve İstanbul geneline hizmet veriyoruz. Bu nedenle, İstanbul il sınırları içinde nerede olursanız olun sizlere o gün içinde ulaşır, işlemleri gerçekleştiririz.

Belki 10 yıl kadar önce hurdacılık dendiği zaman insanların aklına gelen al – sat işi yapan kişiler gelebilirdi ama bugün eğer hurdacılar bu konsepte çalışıyorsa geri kalmış demektir. Bugün, Bayrampaşa hurdacılarının arasında sizlere hizmet verirken amacımız geri dönüşümün bir parçası olabilmek. Atıl durumdaki eşyalarınızı ya da metali, kağıt ve plastiği alır, sanayinin kullanacağı hammaddeye dönüştürürüz. Bizim işimiz bu!

Bayrampaşa Bölgesindeyseniz Hemen sizinle iletişime geçebiliriz!

Firmamıza ulaşmak için birkaç farklı yol izleyebilirsiniz. Dilerseniz telefonlara arayabilirsiniz ya da resmi internet sitemizi kullanarak WhatsApp uygulamasından bizlere ulaşabilirsiniz ya da direkt olarak Bayrampaşa hurdacı ofislerimize gelebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sizin için en uygun yolu seçmek, her durumda her zaman önceliğimiz siz olacaksınız.

Hiçbir çöp değersiz değildir!

Bugün metal, kağıt ve plastik üzerine geri dönüşüm yapılmakta ve Türkiye gerçek potansiyelinin hâlâ çok altındadır. Eğer geri dönüşüm uygun koşullarda sağlansa bu durumda ülkemizin dışarıdan hammadde almak için ödeyeceği rakam milyar dolarlar değil, 0TL olurdu. Bu nedenle hurdacılık sektörü önemlidir çünkü tamamen geri dönüşüm ile alakalıdır.

İstanbul’da hangi bölgelerde varız?

İstanbul’un tamamına hizmet veriyoruz ve o gün içinde yanınızda oluruz. Kendimizden Bayrampaşa hurdacı olarak bahsetme nedenimiz sayısı 10’a varan pilot ofislerimizden birinin ve bir depomuzun bu bölgede olmasından kaynaklanmaktadır.

Bayrampaşa hurda için Gün içinde semt genelinde servis yapıyor muyuz?

Evet, firmamızın araçları hem rutin servis ağıyla hem de çağırılma üzerine gün içinde İstanbul’un her yerine gider, gelir. Sizler de eğer düzenli metal, kağıt ya da plastik atığı temin edecekseniz, sizin için de rutin servislerimizden birisini oluşturabiliriz.

Geri dönüşüm aşamaları nelerdir?

Geri dönüşüm bir atığın hammaddeye çevrilme aşamasıdır. Daha sonraki aşama ise üretim olarak adlandırılır. Metallerde ilk kırım işlemini Bayrampaşa hurdacı firmaları gerçekleştirir. Dolayısıyla geri dönüşümün ilk ve en önemli aşaması bizim sorumluluğumuzdadır, denebilir.

Mesai saatleri dışında gelmemiz mümkün mü?

Eğer sizin için de uygunsa resmi mesai saatleri dışında da servis yapabiliyoruz. Bazen işin ertesi güne kalmaması çalışmalarımız uzayabilmektedir. Hepsi yine her zaman olduğu gibi müşteri memnuniyeti adına.

Vergi levhamız var mı?

Firmamız tamamen yasal mevzuatın gerektirdiği ölçüde sizlere hizmet verir. Çoğu Bayrampaşa hurdacı bu belgelendirmeden yoksunken, bizlerde K belgeleri olarak bilinen mesleki yeterlilik sertifikaları da mevcuttur. Dilerseniz resmi sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir