Uzun senelerdir sektörde bulunuyoruz. İstanbul’da, birkaç pilot ilçede vardır ve bu ofislerden biri Maltepe’de. Yani Maltepe hurdacıları arasında kurumsal bir kimlikle profesyonel bir şekilde hizmet sunan seçenek emrinizde. Dilerseniz hemen online olarak ya da arayarak dilerseniz mesai saatleri içinde ofislerimize gelerek bizlerden fiyat alabilirsiniz. Asla başta verdiğimiz rakam net değildir, ortalama bir bedel teklif ediyoruz çünkü gelip – görmeden (elbette iş, işçi gereksinimlerini) bilmeden net bir fiyat veremiyoruz.

Küçük & büyük tüm hurdalarınızı değerlendirin

Firmamız hem küçük hem de büyük alımlar gerçekleştirmektedir. Hurda kelimesi Türkçe karşılık olarak artık kullanılmayacak, atıl durumdaki ürünler demek olsa da biz bugün maalesef belirli tip metalleri ve kağıt, plastik ürünlerini alabiliyoruz. Bu sadece firmamıza özel bir durum değil, başta da belirttiğimiz gibi firmamız bu işi teknolojinin gerektirdiği şartlarda ve kurumsal olarak yapmaktadır. Bu durum tamamen ülke ve Dünya genelinde geri dönüşüm yeterliliği ile alakalıdır.

Maltepe’de Hem kaliteli ekipman hem kalifiye ekip

Bir işte başarılı olmanın sırrı sadece ekiple yani kısaca deneyimle alakalı değildir. Hurdacılık büyük iş gücü gerektiren bir sektör ki ince işçilikten kaba işçiliğe kadar sektördeki en uzman ekip bizde ama bunun yanı sıra kaliteli ekipmanlara da sahibiz. Bu sayede ekip / ekipman desteği tam olduğu için en büyük taşıma işlemlerinde bile en kısa sürede cevap verip, ticaret gerçekleştirebiliyoruz.

Metal dışındaki hurdalar nelerdir?

Aslında her şey hurdadır, tüm çöpler bile ama maalesef bugün hem ülkemizde hem de Dünya genelinde her şeyi geri dönüştürecek bir teknoloji yok. Lazım yine de metal dışındaki değerli hurdalar dendiği zaman akla ilk olarak plastik ve kağıt gelmektedir.

İş yerleri için geri dönüşüm kutuları sağlıyor muyuz?

Elbette, özellikle belirli miktarın üzerindeki kağıt ve plastik atıkları için yer (kafes) ve düzenli alıp (temizlik) sağlanabilir. İlgilenenler belediyelerin verdiği hizmetlere göz atabilir ama belediyeler ücret ödemesi yapmamaktadır (bilginize).

Teklif edilen fiyatlar ne kadar bir süre için geçerli?

Müşteri adaylarımızın piyasa analizi yapması için 1 haftalık bir zaman dilimi yeterli olacaktır. Bu nedenle teklif ettiğimiz rakamlar 1 hafta için geçerlidir. Sizlere verilen fiyatların değişken olması Türkiye ve Dünya’da duyulan o hammaddeye olan taleple ve tabii ki kur gibi kriterlerle alakalıdır.

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir