Kâğıthane hurdacı firmalarının çoğunun hâlâ tek merkezli ve geri dönüşümden öte, sadece al – sat işi ile ilgilendiğini fark etmiş olmalısınız. Oysa gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde hurdacılık geri dönüşümün başlangıç aşamasıdır. Eğer ancak bu dönüşümü tamamlamış ve kurumsal bir firma ile çalışırsanız o zaman hem en kaliteli hizmeti alırsınız hem de en yüksek fiyat garantisini. İşte bugün sizlere vadettiğimiz budur. Bilgilendirme için resmi internet sitemizi (e-posta, WhatsApp) üzerinden ya da müşteri hizmetleri danışmanlarımızı kullanabilirsiniz. Eğer isterseniz Kâğıthane hurdacı ofisimizi de ziyaret edebilirsiniz, kapımız size her zaman açık.

Sadece Kağıthane’de değil tüm İstanbul’da sizlere hizmet veriyoruz!

Her ne kadar bugün, bu yazıda kendimizden Kâğıthane hurdacı olarak söz etmiş olsak da aslında İstanbul geneline hizmet veriyoruz. Tüm İstanbul iline yayılmış merkez ofislerimiz var. Bu pilot ilçeler sayesinde her servise anında cevap verebiliyoruz. Özellikle Kâğıthane hurdacı olarak kendimizden bahsetmemizin nedenlerinden biri ise depolarımızdan birinin de bu bölgede yer almasından kaynaklanıyor. Firmamız kurumsaldır ve İstanbul genelinde aynı fiyatlandırma ile hizmet verir. Üstelik mümkün olan en kısa sürede (muhtemelen aynı gün içinde) gelir, işlemlerinizi tamamlarız.

Yüksek fiyat vermiyoruz, sadece ederini teklif ediyoruz!

Birçok müşterimizin bizden memnun kalmasındaki temel faktör fiyatlandırmamız. Elbette Kâğıthane hurdacıları arasında en yüksek fiyatı verdiğimiz düşünülüyor ama aslında gerçek bu değil, gerçek tamamen o an o ürüne ederi kadar bedel biçmemizle alakalı. Diğer Kâğıthane hurdacıları eğer daha az teklif ediyorlarsa bu durumda yüksek kâr marjı beklentisinden şüphelenebilirsiniz.

Geri dönüşüm sepetleri ücretli mi?

Hayır, firmamız düzenli atık sağlayıcıları için ücretsiz geri dönüşüm sepetleri temininde bulunduğu gibi yine ücretsiz düzenli servis hizmeti de veriyoruz.

Kâğıthane hurda Firmamız ne zamandır sizlere hizmet veriyor?

Son 10 yıldır kurumsal firma olarak sizlere hizmet veriyoruz. Öncesinde ise diğer Kâğıthane hurdacıları gibi al, sat temelli çalışmaktaydık. Ülkedeki sanayi gelişimine ayak uydurabilen birkaç hurda firması arasında yer aldığımızdan emin olabilirsiniz.

Krom kurşun hurda fiyatı nedir?

Krom kurşun en değerli hurdalar arasında yer almaktadır. Dilerseniz eğer bizlere ulaşarak ya da resmi internet sitemizi takip ederek fiyatlandırma bilgisi alabilirsiniz.

Eski beyaz eşyalarım için ödeme alabilir miyim?

Elbette ama bu durumda yine kilogram başı ödeme yapıyoruz. Elbette çalışır durumdaki beyaz eşyalarınız için diğer al, sat sektörlerini değerlendirmelisiniz ama Kâğıthane hurdacıları arasında beyaz eşya hurdası için en yüksek ödeme her zaman bize aittir!

Elektronik hurdasının fiyatı kilogram fiyatıyla mı hesaplanıyor?

Kâğıthane hurdacılarının tamamında bu durum aynıdır, her atık gibi elektronik atıklar da kilogram fiyatı üzerinden alınır. Eğer çalışır durumda elektronik atıklarından bahsediyorsanız bu durumda ikinci el eşya alan, satan kişileri ya da firmaları değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı