Neredeyse her sektörde bilinen belli başlı markalar var. Markalaşma sadece üretim aşamasında yoktur, her sektöre özeldir. Bugün Bağcılar hurdacı incelendiğinde çok azının kişisel olmayan, firma kimliği ile hizmet veren yapılar olduğu anlaşılabilir. Vergisiz kazanç elde etmek bugün suçtur. Öte yandan hurdacılık sadece eski eşya almaktan, satmaktan ibaret değildir, geri dönüşümün önemli bir aşamasıdır. Ancak tam donanımlı ve kurumsal bir firma ile alışırsanız o zaman hem elinizdeki atıkların tamamından kurtulursunuz hem de her zaman en yüksek ödemeyi elde edersiniz.

Hurdacılık eşittir geri dönüşüm demektir. Bu açıdan yola çıkarsak bir bu sektörde kazanım sadece bireyler arasında değil sanayi ve dolayısı ile ülke çapındadır. Böylesine önemli bir sektörde hizmet vermek sadece vergi levhası ile alakalı değil, birçok K belgesi ile de mümkün olabiliyor. Firmamızın tüm K belgelerine ve vergi levhasına resmi internet sitesi üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.

Aynı ilk içindeki hurda fiyatlarındaki anlamsız uçurum!

Bugün Bağcılar hurdacı olarak sizlere hizmet veren bir firma ile aynı ürünü başka bir semtte satmaya kalksanız teklif veren firma arasında fiyat açısından uçurum olabiliyor. Bunun nedeni tamamen bireysel çalışan kişileri ya da küçük firmaları seçmenizle alakalıdır. Ancak lokal olsa da tüm İstanbul’a yayılan bir ağa sahip, kurumsal firma kimliğine erişmiş firmaları seçerseniz bu gereksiz uygulamadan kurtulabilirsiniz. Firmamız Erdal metal uzun zamandır sizlere hizmet veriyor ve İstanbul’un birbirine en uzak iki noktasında da aynı fiyatlandırmayı sunar. Üstelik sadece Bağcılar hurdacı değiliz, tüm il genelinde hizmet veriyoruz ve birçok ilçede depolarımız, ofislerimiz var.

Hurdacılıkta Unutulan ticaret ahlakı kavramı!

Maalesef ticaret ahlakı zamanla daha az önemsenir oldu. Bu duruma neden olan en önemli etken belirsizlik. İnsanlar yaptıkları işin ederini değil, kurtarabildiklerini hedefliyor. Bağcılar hurdacıları arasında fiyat araştırması yaparken genelde en düşük rakamlarla karşılaşırsınız çünkü başka semte taşıma yapamaz ya da o an bunu umursamazsınız ama her işin bir ederi vardır her malın da değeri. Bizde malınızın karşılığını alırsınız ne daha azı ne de daha fazlası yok. Yani Bağcılar hurdacıları arasındaki en yüksek fiyatı vermiyoruz, aslında sadece o an elinizdeki malın ederini sizlere teklif ediyoruz! Olay budur!

Hurda alırken Çevre temizliğine ne kadar önem veriyoruz?

Sorumluluğu üstlendiğimiz her işte muhakkak en önemli kriterlerimizden biri çevre temizliğidir. Bunun için bilhassa inşaat, şantiye çalışmaları sırasında sadece kendi ekibimizle hizmet vermekteyiz. Üstelik hiçbir ekipman ya da +ekip gereksinimi için sizlerden ödeme talep etmiyoruz.

Aldığımı hurdaları nasıl geri kazandırıyoruz?

Bizler, Bağcılar hurdacıları olarak hurdadan hammaddeye doğru olan geri dönüşüm serüveninde ilk aşamayız ve temin, temizlik, ayıklama ve ilk kırım sorumluluğunu üstleniyoruz. Bu aşamadan sonra üretim için olmasa da ikinci ve son işlem için mamullerin tamamını sanayiye teslim ediyoruz.

Bağcılar’daki Firmamız belediye anlaşmalı mı?

Firmamız tamamen kendi imkanları ile hizmet sunmaktadır, özel sektöre ait bir yapıyız. Üstelik belediye hizmetlerinin aksine bizler sizlere ödeme yapıyoruz.

Bağcılar Bölgesinde 7/24 bizlere ulaşabilir misiniz?

Dilediğiniz zaman e-posta, WhatsApp ya da müşteri hizmetlerini arayarak bizlere ulaşabilirsiniz hatta Bağcılar hurdacı ofisimizi bizzat ziyaret edip bilgi, hizmet alabilirsiniz.

Sadece Bağcılar çevresinde mi hizmet veriyoruz?

Bağcılar hurdacıları arasında varız ama sadece ofis olarak. Tüm İstanbul’da birçok ilçede ofis ve depolara sahibiz. Zaten bu nedenle her zaman gün içinde sizlerin yardımına koşabiliyoruz. Diğer ofis ve depo adreslerimize resmi internet sitemiz üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir