Krom Hurda Satın Alma

Türkiye’de yaygın olarak kullanılan mineraller krom madeni arasında yer almaktadır. Aynı zamanda en yüksek krom ihracatı yapan madenlerden biridir. Otomotiv sektöründe ve tuğla kalıp ve kaplama imalatında krom metal ve çelik sanayi tercih edilmektedir. Bu kullanımlara bağlı olarak, çok sayıda krom hurdası ortaya çıkar. Firma olarak krom hurdasını geri dönüştürmek için krom hurda satın alıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz ellerinde bulunan hurdadan kurtulur ve hurdalarından para kazanabilirler.

Krom hurda alım işlemi için firmamız bünyesinde hurda toplama araçlarımızı kullanmakta ve müşterilerimizin adresine giderek satın alma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca bu alanda tecrübeli çalışanlarımızla işe alım işlemleri gerçekleştiriyoruz. Böylelikle çalışanlarımız elinizdeki krom hurdalarını sorunsuz bir şekilde alıp ücretlerini size peşin ödeyebilirler.

Krom Hurda Fiyatları

Firma olarak krom hurdası olan kişilerin hurdalarını satabilmeleri için haftanın her günü en iyi hurda fiyatları ile hizmet vermekteyiz. 0539 608 34 68 numaramızdan bizi arayan müşterilerimizin aynı gün hizmet almasını sağlıyoruz. Firma olarak krom madeninden üretilen atıl hale gelen her türlü hurdaya hizmet vermekteyiz. Firmamızın krom hurda fiyatları, kişilerin elindeki hurdaların özelliklerine göre belirlenmektedir. Adrese gittiğimizde müşterilerimizin sattığı hurdaların ücretini peşin ödüyoruz.

Hurda fiyatlarında hurdanın özellikleri kadar miktarı da önemlidir. Hurda miktarı arttıkça fiyat da yükseliyor. Özellikle kromdan yapılan araç parçaları, çelik malzemeler ve kaplama alanlarında çalışanların hurda haline gelen krom için yüksek ücret almaları mümkündür.

Fabrika veya ev fark etmeksizin istedikleri yere gelir ve ellerinde bulunan kromdan artıkların alınmasını sağlar. Bu hurdalar sürekli çıkıyorsa belirli aralıklarla adrese gidip satın alıyoruz. Böylelikle hem biz hem de hurda sahipleri kazanç sağlıyor. Elinizdeki krom hurdalarını bize satmak isterseniz 0539 608 34 68 numaralı telefondan bizi arayabilir ve satabilirsiniz.