Genellikle Esenler hurdacı firmaları gelişmiş. En azından Türkiye’nin diğer yerlerine göre. Maalesef hurdacılık sektöründe gelişim her yerde aynı değil. Hâlâ birçok il, ilçe hurda alışverişini sadece eski eşya al, sat olarak değerlendiriyor ama bu son derece yanlış. Çünkü hurdacılık geri dönüşüm aşamalarından birisidir. Ancak böyle olduğu zaman hem her tür metal hem de kağıt, plastik ürünleri için kilo başına en yüksek ödemeyi alabilirsiniz ki sadece bu durumda bu sektör ülke ekonomisine, gelişimine fayda sağlayabilir.

Esenler de Hurda sektöründe Gelin birlikte büyüyelim!

Eğer bizi seçerseniz bu durumda aynı gün mümkün olan en kısa zamanda sizlere geliriz. Bu sadece Esenler bölgesi için geçerli bir durum değil. Esenler hurdacılarından biriyiz ama aynı hızı ve kaliteli hizmeti İstanbul’un her yeri için garanti ediyoruz.

Esenler Bölgesi Her zaman hem en iyi hizmet hem de en yüksek ödeme garantisi!

Kurumsal firma bazında çalışıyor olmamız tek seferlik ya da düzenli alımlarımızda her zaman kilo başına en yüksek fiyatı sizlere sunmamız demek. Elbette dilerseniz beyaz eşya hurdası ve diğer elektronik hurdaları da alabiliriz. Hatta günlük ya da periyodik diğer teslimatlar için sizlere rutin servisler sağlayabilir, çöp ya da atık konteynırları tahsis edebiliriz. Bilgilendirme için lütfen hemen bizlere ulaşın.

Esenler de Eski beyaz eşya alıyor muyuz?

Eski beyaz eşya hurdaları sadece hammadde bazında kullanılmaz. Ayrıca yedek parça olarak da değerlendirilebilir. Biz Esenler hurdacı firmaları bu işle ilgilenmiyoruz, bu ürünlere ancak kilogram bazında ödeme yapabiliriz. Eğer atıl durumda değilse ikinci el alım satım yapanlarla ya da beyaz eşya tamircileri ile iletişime geçebilirsiniz. Yine de haberiniz olsun, bu işletmeler kurumsal kimlikten uzak olduğu için genelde bizlerden de düşük fiyat verirler.

Demir hurdası fiyatı ne kadar?

Esenler hurdacıları her metale neredeyse aynı fiyatı verir ama bu yanlış. Üstelik neredeyse son 2 yıldır değişmeyen bir fiyatlandırma tarifeleri var. Esenler hurdacı fiyatları hammadde bazındadır ve hammadde fiyatları ise dolar bazında. Bu nedenle az fiyat teklif edenlerin aslında piyasaları bahane ederek yüksek kâr elde etmeye çalıştıklarından emin olabilirsiniz. Firmamızı seçin, sadece Esenler hurdacı değiliz, İstanbul genelinde sizlere hizmet veriyoruz ve her türlü metali, kağıdı ve plastiği sizlerden her zaman en yüksek fiyat garantisi ile alıyoruz.

Esenler hurdacılar arasında size en yakın olanı hangisi?

Firmamız Esenler hurdacıları arasında mesafe olarak belki sizlere en yakın olan değil ama önemi yok. Çünkü günün her saatinde sizlere gelebilir, çalışma başlatabiliriz. Üstelik bu durum sadece diğer Esenler hurdacıları gibi bu bölgede sunduğumuz bir özellik değil. İstanbul’un her yerine aynı gün ve mümkün olan en kısa zamanda gelir, işinizi tamamlarız!

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir