Kadıköy ve çevresinde hizmet veren lokal ve kurumsal hurdacılar mevcut. Firmamız Erdal Metal Kadıköy merkezli kurumsal bir işletmedir. Dilediğiniz zaman al – sat işlemleriniz için online olarak ya da ofislerimize gelerek bilgilendirme alabilirsiniz.

Kadıköy Son Hurda Metal Fiyatları

Hurda metal fiyatları neredeyse günlük olarak değişiyor. Çünkü bu fiyatlandırmaları etkileyen çok fazla faktör var. Bu faktörlerden en değişken olanı ise, dolar. Sizlerden elde ettiğimiz metal, plastik ve kâğıt ürünlerini geri dönüşüm tesislerimizde işliyor ve hammadde olarak sanayilere devrediyoruz. Bizler de belirli bir ücretlendirme karşılığında bu işi yapıyoruz. Dolayısı ile kâr marjını daha çok müşteriye doğru ayarlayan, bu nedenle her zaman en çok kazanmanıza neden olan Kadıköy hurdacı firması olduğumuz söylenebilir.

Aslında Her Çöp Değerlidir

Böyle söylendiği zaman kulağa enteresan gelebilir ama doğru budur, “her çöp değerlidir”. Ülkemizde sadece belirli tip metallerin rağbet görmesi ve bunun yanında kâğıt, plastik ürünlerinin kısmen toplanması ülkemizin geri dönüşüm sistemlerinde ne kadar geride olduğu ile alakalıdır. Elbette bu sektörün güçlenmesi mümkün ama arz – talep dengesi ile alakalı bir durum.

Belki ilk duyumda kulağa anlamsız gelebilir ama doların TL karşısında güçlenmesi demek ülke sanayinin hammadde için büyük oranda içe dönmesi demektir. Bu hammaddenin sağlanabileceği en önemli kaynak ise görü dönüşümdür. Bu nedenle son 10 yıl içinde geri dönüşüm sektörü giderek büyüdü, büyümeye devam edecek.

Kâğıt toplayıcılarla mı çalışıyoruz?

Evet, kâğıt toplayıcıları her yerde görüyorsunuz. Burada amaç elde ettikleri kâğıt ve diğer kullanışlı atıkları bizlere pazarlamak. Bu durum bir gelir kapısı anlayacağınız. Elbette düzenli kâğıt, plastik ya da metal atıklarınız çıkıyorsa bir anlaşma sağlanıp, direkt olarak sizlerden ürün alınabilir. Kazanan siz olun! Bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy İkinci el eşyalar için kiminle irtibata geçmelisiniz?

Hurdacılık ikinci elcilik yapmak demek değildir. Bu gibi ürünleri al – sat yapan firmalar var. Bu firmaları değerlendirebilirsiniz ama sizlere tavsiyemiz bu aşamada ikinci elcileri düşünmeden önce ürünlerini kendiniz elden çıkarmayı denemelisiniz çünkü bu tip firmalar büyük oranda fiyat öldürüyorlar.

Kadıköy  Geri dönüşüm yapmak için gereken çöp konteynırlarını nereden elde edebilirim?

AVM ya da diğer büyük iş yerlerinde gördüğünüz türlere göre ayrılmış (geri dönüşüm) kutularını düzenli teslimatlar için sizlere biz de temin edebiliriz.

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir