Arnavutköy hurdacıları neredeyse tamamen sadece birkaç metal bazında çalışır. Ayrıca ek atık dendiği zaman kâğıdın ötesine geçemez. Buna neden olan durum üzerlerine düşen geri dönüşüm faaliyetlerini tam manasıyla gerçekleştirememeleri ile alakalıdır. Oysa eğer tam manasıyla faal durumda çalışsalar hem tüm metalleri hem de atık kâğıt yanında atık plastik hatta beyaz eşya ve diğer elektronik atıkları da alabilirler.

Senelerdir Erdal metal olarak Arnavutköy hurdacıları arasında varlık gösteriyoruz. İlk yola çıktığımız zamanlar olmasa da bugün tamamen kurumsal ve İstanbul genelinde hizmet veren bir firmayız. Bu nedenle eğer bizi tercih ederseniz emin olabilirsiniz ki hem her zaman en hızlı ve kaliteli hizmeti elde edeceksiniz hem de en yüksek fiyat garantisi alacaksınız.

Hurdacılıkta sabit fiyat diye bir durum söz konusu değildir!

Her ne kadar bölgesel hurda kilogram fiyatları değişince eleştirsek de aslında hurda fiyatlarında değişim vardır. Sadece bu değişim arz & talep dengesine ve dolar kuruna göre farklılık göstermeli, İstanbul’un ilçelerine göre değil.

Hurdacılık temel olarak geri dönüşüm aşamalarından biridir. Bu bağlamda eğer dolar artarsa hurda fiyatları da artar çünkü ülkemiz hammadde teminini yurtdışı kaynaklı gerçekleştiriyor. Elbette sanayi üretimi de bir sektördür ve dönem dönem arz & talep dengeleri değişebilir ve bu değişim de fiyatları etkileyebilir. Bu temel değerler dışında farklı ilçelerin farklı fiyatlardan al – sat yapması iş ahlaklı ile alakalıdır, bir yerde yanlıştır.

Arnavutköy ve Her bölgeye sabit en yüksek fiyat garantisi ile çalışıyoruz!

Bizimle çalıştığınız zaman her zaman sabit fiyatlarla hurda alım & satım işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz. Hizmetlerimizi tanıtırken Arnavutköy hurdacı olarak kendimizden bahsetmemizin nedeni tamamen ofisimizin bulunduğu yer ile alakalıdır. Aslında İstanbul’un birçok noktasında ofis ve depolarımız var ve bu nedenle bugün sizlere aynı gün işlem garantisi verebiliyoruz. Dilerseniz eğer firmamıza ulaşır ve bizlerden hizmetlerimiz, fiyatlandırmamızla alakalı bilgi alabilirsiniz.

Arnavutköy Hurda fiyatları bölgelere göre mi değişir?

Hurda fiyatları değişkendir ama fiyatları etkileyen kriterlerden birisi aynı il içindeki ilçe farklılıkları değildir. Eğer farklı ilçelerde farklı fiyatlar alıyorsanız o zaman doğru Arnavutköy hurdacı ile mi çalışıyorum diye sorgulamalısınız. Nakliye ve diğer giderleri bahane ederek az ödeme yapan kişi ya da firmaları kullanmamalısınız.

Hurdacılar ikinci el eşya satar mı?

10 yıl öncesine kadar evet. O zamanlar bu gayet tabi bir durumdu ama sanayi üretimindeki artış ve gelişme bugün hurdacılığın ikinci el eşya mantığından geri dönüşüm mantığına ilerlemesine neden olmuştur. Üstelik bugün bu sektör hâlâ emekleme aşamasında. Bir 10 yıl sonra hangi noktada olacağımızı tahmin bile edemezsiniz.

Eski eşyalarınızı değerlendirmek için ne yapmalısınız?

Bahsedilen eşyalar elektronikse ve eğer atıl konumda ise o zaman Arnavutköy hurdacılarından biri olan bizleri seçebilirsiniz. Çalışır durumdaki elektronik eşyalarınız için bu tür eşyaları al, sat yapan kişi ya da firmaları seçebilirsiniz.

Kişiler olarak hurda ayıklama yapabilir miyim?

Düzenli metal, kağıt ya da plastik sağlayıcılarımıza geri dönüşüm kutu ya da konteynırları vererek bu ricada bulunuyoruz. Bunun dışında tüm hurda temizliği ve ayıklaması tamamen bizlere aittir.

Küçük işletmeler içi çöp / atık toplama hizmeti veriyor muyuz?

İşletmenizin küçük olmasına gerek yok, tonaj bazında da kilo bazında da her tür sürekli atık temini için hem ekipman desteği veriyoruz hem de düzenli servisle alım yapıyoruz. Üstelik bu hizmetlerimiz tamamen ücretsiz!

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir