İstanbul hurdacılık sektöründe öncü isimler arasında yer alan firmamız, kurulduğu ilk günden bu yana tüm şehirde faaliyet göstermektedir. Geri dönüşüm sisteminin önemli isimlerinden biri haline gelen Erdal Metal olarak çevreye zarar verecek bütün hurdaları alım satım işlemleri kapsamında itinayla yeniden değerlendirmekteyiz.

İstanbul demir hurda sektöründe 7/24 çalışan, hizmet veren ekibimiz, adresten teslim hizmeti vermektedir. Tüm dünyada en yaygın olan metal demirdir. Demiri bakır, çinko, cam, plastik, kâğıt gibi atıklar izlemektedir. Markamız, çevreyi kirleten, depolarda yer kaplayan, yapılarda işlevini yitiren tüm atıkları ekipleriyle birlikte teslim almaktadır.

İstanbul hurda pirinç malzemeler çok bilinirliğe sahip olmasa da sektörde, geri dönüşüm zinciri için değerli bir materyaldir. Firmamız, hurda pirinç materyalini adresten teslim alarak geri dönüştürmekte, hammadde üretimine destek sağlamaktadır.

İstanbul alüminyum hurda alım satımında ise yine titiz bir çalışma yürütülmektedir. Markamız, dünya genelinde de önemli sayılan ve ekonomik dalgalanmalara sebep olan alüminyum için profesyonel alım satım hizmeti vermektedir. Dayanıklılığıyla dikkat çeken alüminyum, birçok sektörde hammadde olarak kullanıldığından hurdacılar ile geri dönüşüm ağıyla kıymetlidir.

İstanbul sokaklarını, fabrikaları, iş yerlerini, apartmanları kısacası şehrin birçok yerini işgal eden kablolar hurdacılık sektörünün başka bir yönünü temsil etmektedir. Firmamız, hurda kabloların her türlü alımını gerçekleştirmekte, kablonun türüne ve miktarına göre nakit ödeme yapmaktadır.

İstanbul hurda firması olarak Erdal Metal’i tercih edenler 7/24 hizmet almanın konforunu, müşteri memnuniyetinin ise keyfini yaşamaktadır. İstanbul’da yaşayan herkes metal, kâğıt, plastik, cam ve benzeri kullanılmayan eşya alımı; bina, fabrika söküm ile yıkım hizmetleri için bizimle iletişime geçmektedir. Sizler de geniş hizmetlerimizden yararlanmak ya da bilgi almak isterseniz 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.