Firmamız Erdal Metal, hurdacılık sektöründe uzun yıllardır sizlere şilede hizmet vermektedir. Küçük, büyük tüm hurdalarınız için bizlerden fiyat alabilir, bilgilendirme için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Şile hurdacı firmaları arasında işini kurumsal olarak yapabilen ender firmalardan biriyiz. Şile ve yakın çevresinde çıkan hurdaların sadece fabrika ya da geri dönüşüm tesislerine götürülmesini sağlamıyoruz. Genelde basit hurdacılık olarak tabir edilen bu sistem demodedir ve verimsizdir. Gelişmiş hurdacılık hurda malzemenin geri dönüşümünün büyük bir kısmını kaplamaktadır.

Şile Erdal Metal Olarak Hızlı işlem ve en yüksek fiyat garantisi ile çalışıyoruz

Temizleme ve ayrıştırma aşamasında teslim alınan hurdanın ivedi bir şekilde malzemenin türüne göre ayrıştırılması, yabancı maddelerden ve kirlerden arındırılır. Daha sonra ilk kırım, paketleme ve balyalama aşamasına geçiyoruz. İlk kırım, hurda malzeme yeniden üretim için hammaddeye dönüştürülmeden taşıma amacıyla malzemenin ürüne göre preslenmesi ve balyalanmasıdır. Nihayetinde ise taşıma aşamasında elde edilen materyallerin fabrikaya ya da gelişmiş geri dönüşüm tesislerine transfer ediyoruz.

Şile Bölgesin de Tüm işlemlerimiz her zaman en hızlı şekilde tamamlanır

Şile’de Bizimle irtibata geçtiğiniz gibi mesai saatlerinin başlamasıyla işlemlerimiz başlar. En yüksek miktar ve işlemlerden küçük teslimatlara kadar hiçbir zaman siz değerli müşterilerimizi bekletmeden, anında hizmetlerimizi tamamlarız.

  • Modern hurdacılığın geri dönüşüm aşamaları nedir?

Temizleme ve ayrıştırma, ilk kırım, paketleme ve balyalama, taşıma: Firmamızı seçmelisiniz çünkü elinizdeki hurdayı işleyebilen, en doğru ve hızlı şekilde teslimatını tamamlayan bir kuruluşuz. Kalifiye ekip ve  kaliteli ekipman sayesinde elinizdeki hurdaya Şile ve çevresindeki hurdacılar içinde en yüksek fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz.

  • Firmamızdan nasıl fiyat alabilirsiniz?

Öncelikle yapmanız gereken firmamız iletişim sayfası üzerinden WhatsApp ya da Mail bilgilerimize ulaşmalı, elinizdeki hurdanın kalaba bir resmini göndermelisiniz, bu resme ek olarak hurda bilgisini vermelisiniz (ör, en çok bulunan madenler gibi). Biz bu aşamada ortalama bir ücret bilgisi veririz ama en kısa sürede gelir, yerinde keşif yapar ve sizlere net bir fiyat bilgisi verebiliriz.

  • Hurda fiyatları neden değişiyor?

Hurda fiyatları o dönem fabrikaların yani sanayinin ihtiyaç duyduğu hammaddeye göre değişir. Genelde en fazla ihtiyaç duyulan hammadde demir, alüminyum ve çinkodur. Eğer talep gören bir hammaddeye doğru zamanda teklif alırsanız o zaman en yüksek ödemeyi alabilirsiniz. Üstelik seçeceğiniz hurdacıya göre de ücretlendirme değişir çünkü firma olarak kurumsal çalışan hurdacılar elde ettikleri materyallerin geri dönüşüm aşamalarını en hızlı ve masrafsız şekilde gerçekleştirilen kuruluşlardır. Bu nedenle sizlere en yüksek fiyatları sunabilirler.

  • Kağıt geri dönüşümü hurda sektörüne mi aittir?

Evet. Kağıt da hurda firmalarının ilgisini çekiyor. Üstelik kağıt kilo fiyatı en yüksek hurda çeşitlerinden biridir. Genelde bu bilinmediği için belediyelere ücretsiz olarak verilir ya da atılır ama hurdacılara satıldığı zaman kağıt temin edene güzel ve düzenli bir kâr aracı olabilir.

  • İnşaat alanında hafriyat arasından ayıklama yapıyor muyuz?

Elbette. Geri dönüşüm sürecinin kısalmasını sağlayacak bir işlem malzemeleri yerinde temizleme ve ayrıştırmadır. Doğru ekip ve ekipmanla mümkün olan ne kısa sürede ilk aşama sağlanır ve taşıma aşamasına geçilir.

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı