Sultanbeyli Merkez’de, hemen yanı başınızda var olan ofisimiz sayesinde dilediğiniz zaman sizlere hizmet verebiliriz. Elinizde bulunan hurdanın türünü ve miktarını bildirirseniz o zaman direkt olarak fiyat verebilir ve onaylamanız durumunda alışverişi başlatabiliriz.

Hurdacılığı tanımı son 10 yılda tamamen değişti

Hurdacılık Türkiye’de son 10 yılda tüm yönlü bir değişim yaşadı. Bilirsiniz, eskiden hurdacılık, daha çok al – sat ile alakalı bir deyimdi ama son dönemde bu kavram tamamen sanayi ile senkron çalışan adeta %100 yakın bir geri dönüşüm aşaması sayılmaktadır. Elbette bu gelişime ayak uydurmak sektördeki her firma için imkansızdı. Bu nedenle diğerleri hâlâ yerinde sayarken bugün Sultanbeyli merkezli bir kurumsal firma olabildik.

Sultanbeyli’de Gelip, yerinde keşif işlemi yapalım ve fiyat verelim!

Hurda fiyatları anbean değişiyor. Bu durum elbette üretimin hızına bağlı ama sadece bu açıdan düşünmemek lazım. Sultanbeyli hurda metal fiyatları anlık olarak dolar kuruna göre yükselmekte ya da düşebilmekte. Biz firma olarak hammadde temelli fiyatlandırma yapıyoruz. Bu nedenle her zaman ağırlık bazında fiyat değerlendirme yapılır. Eğer toplama, ayıklama ve tartma işlemlerinde yetersiz kalıyorsanız bu bizim işimiz, ulaşın bize… gelelim ve yerinde bu işlemleri yaparak sizlere fiyat verelim.

Sultanbeyli en yakın hurdacı nerede?

Firmamız Erdal metal, Sultanbeyli ilçe merkezinde ofise sahiptir. Bu nedenle her türlü metal alım, satım işlemlerimizde bizlere ulaşabilirsiniz. Üstelik diğer firmalar ile kıyaslandığımız zaman 2021 hurda metal fiyatlarının en yükseği her zaman bizde!

Hangi metalleri alıyoruz?

Genel anlamda sanayide kullanılan her türlü metali alıyoruz ama fiyatları birbiri ile aynı değil elbette. Kabul ettiğimiz metalleri ve fiyatlarını öğrenmek için sitemiz ana sayfası üzerindeki linkleri takip edebilirsiniz.

Hurda demek sadece metal mi demek?

Hayır, kesinlikle. Hurda plastik ve kağıt alımı da yapıyoruz ki bugün geri dönüşüm sektöründe yeniden hammaddeye çevrilebilen ne varsa kabul ediyoruz ve çok iyi fiyatlarla sizlerden alıyoruz.

Sultanbeyli dışında hurda alım işlemi yapıyor muyuz?

Elbette, bu durumda fiyat almak için WhatsApp kullanabilirsiniz ve bir görsel eklemelisiniz. Ortalama bir fiyat teklifi verir eğer anlaşırsak gelir, yerinde anlaşma sağlarız.

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı