Demir Hurda Alımı

Firma olarak eski ve artık sizin için kullanışlı olmayan demir hurdası satın alıyoruz. Bu hurdalar sizin için faydasız hale gelse de siz müşterilerimizden mümkün olan en iyi fiyatlarla satın alıyoruz. Bu sayede hem işinize yaramayacak çöp malzemelerinden kurtulacak hem de bu malzemelerden kurtularak bir ücret alarak bütçenize katkı sağlamış olacaksınız. Firmamız demir hurdası satın alırken siz müşterilerimizin konfor ve rahatlığından ödün vermemeniz için elimizden gelen her şeyi yapmaktadır. Siz arayın, gelin, 0539 608 34 68 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmetlerimizle tanışmanız için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Demir Hurda Fiyatları

Firmamıza ulaşırsanız biz gelip hurda fiyatlarını gözünüzün önünde tartıp kilogram olarak fiyatlandırıyoruz. Hemen 0539 608 34 68’i arayın, ya nakit olarak gelip elden öderiz ya da isterseniz hesabınıza ödeme yaparız. Hurda ticareti sektöründe sürekli güncellenen demir hurda fiyatları da esas aldığımız en iyi fiyatlardır. Verdiğimiz kaliteli hizmette müşteri memnuniyeti bizim için esastır.

İş ilkelerimiz ve politikamız müşteri memnuniyeti ve güvenine dayandığından, yaptığımız işten mutlu olmak bizim için bir ilke meselesidir. Bize telefonla ulaşabilir veya web sitemiz üzerinden bize kolayca ulaşabilirsiniz. Sen ara, biz geliyoruz. 45 yıldır hurda ticareti sektöründe hizmet veren firmamız tecrübeli ve hünerli kadromuz ve araç kadromuz ile güvenilir ve kaliteli işler yapmanın gururunu yaşamaktadır. Erdal Metal olarak yaptığımız güvenli çalışma ve verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde firmamız sektörde sağlam ve öncü bir konuma gelmiştir. Bize gösterdiğiniz ilgiye layık olmaya çalışıyoruz.