Firmamız Erdal Metal, uzun süredir hurdacılık sektöründe sizlere hizmet vermekte. Son birkaç 10 yıl içinde Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde hurdacılık hak ettiği yeri buldu. Fatih hurdacılar, artık sadece eski eşyaların al – sat işini yapan kişiler değil, tamamen geri dönüşüm odaklı çalışan kurumlardan meydana geliyor. Tabi ki eğer firmalar sektördeki değişime ayak uydurabilmişse.

Fatih Tüm metaller, plastik ve kağıt türlerini alıyoruz

Firmamız, diğer birçok Fatih hurdacı firmasının aksine tüm metalleri, plastik ve kağıt türlerinin ticaretini yapmaktadır. Buna ek olarak, elektronik hurdası kapsamına ödeme türümüz de var.

Bir ülkede eğer geri dönüşüm tam kapasite çalışıyorsa, alt yapı müsaitse o zaman hiçbir çöp, çöp değildir. Bugün elinizdeki atıklardan kurtulmak istiyor ve Fatih hurdacılardan maalesef cevabını alıyorsanız, bu durum tamamen çalışmak üzere olduğunuz firmanın yetersizliği ile alakalıdır. Eğer Fatih hurdacıları içinde en kapsamlısı olan bizi seçerseniz hem azami 2021 hurda fiyatları ile işlem görürsünüz hem de elinizdeki tüm atıkları değerlendirebilirsiniz.

Azami 2021 hurda fiyatları

Fatih hurdacıları arasında metal fiyatları konusunda sanki gizli bir anlaşma var. Neredeyse her zaman aynı ve düşük ödemeler üzerinden işlem yapıyorlar. Bu durum son birkaç senedir hiç değişmedi. Oysa sanayi ve hammadde sektörü dolar kuru ile alakalıdır ki sanayinin o dönem ihtiyaç duyduğu malzemelere süre hurda fiyatları sürekli olarak değişir. Eğer elinizdeki atığın olabilecek en yüksek fiyatla değerlendirilmesini isterseniz, bu durumda yine bizimle iletişime geçmelisiniz.

En yakın Fatih hurdacı ofisleri nerede?

Firmamız Fatih sanayide, hurdacılar arasında yer almaktadır. İlçe içinde ofis sahibi olan işletmeler de var ama hem ücretlendirme hem de iş / işçilik kalitesi açısından bizi seçmenizi tavsiye ederiz.

Hurda nakliyeleri için ödeme yapmak zorunda mıyım?

Hiçbir zaman Fatih hurdacılar sizlerden nakliye, temizlik ücreti istememeli. Piyasada kilogram fiyatı belirlenirken zaten bu giderler hesaplanmaktadır ama eğer müşterilerinden çok kendisini düşünen kişiler ya da firmalarla çalışıyorsanız o zaman kandırılmanız normal. Dilerseniz eğer bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı