Eğer hurdacılığı kısmen ikinci el eşya alım, satımı yapan işletmeler ile karıştırıyorsanız bu konuda sizi anlayabiliriz. Çünkü (maalesef) bilhassa Beykoz ve yakın çevresinde durum bundan ibaret ama aslında hurdacılık tamamen hammadde üretimine dayalı olan kapsamlı bir geri dönüşüm sistemidir.

Beykoz’da Anlık en yüksek kilo fiyatları üzerinden hurda ticareti!

Firmamı Erdal Metal, 10’larca yıldız sektörde ve günden güne büyümekte. Artık Beykoz hurdacıları arasında da yerimizi aldık. Sizlere daha kolay ulaşabilmek için firmamız Beykoz ofisini faaliyete geçirmiştir. Artık dilediğiniz zaman tamamen atıl durumda olan metal, kâğıt ve plastiklerinizi elden çıkabilirsiniz üstelik anlık olarak ödenen en yüksek kilo fiyatları üzerinden.

Her çöp değerlidir!

Hurda, kullanılamaz haledeki eşya anlamına gelir, hurdacı ise bu eşyaların hammadde bazında ticaretini yapan kişi. Bu bağlamda çöp sanıp, attığınız çoğu metal aslında bir açıdan paranızı çöpe atmanız anlamına geliyor. Her metal hurda kapsamında değerlendirilebilir ama her hurda sadece metal olur, diye bir kural yok. Yani bizimle iletişime geçmek için sadece elinizde metal bulunmasına gerek yok, atıl durumdaki plastik, kâğıt ve hatta elektronik ürünler için de irtibat sağlayabilirsiniz.

metali her zaman alıyor muyuz?

Evet, bir firmanın ilgi gösterdiği metal çeşitliliğinin sayısı o firmanın geri dönüşümdeki başarısı ile alakalıdır. Beykoz hurdacıları arasında her metali, plastik ve kâğıdı değerlendirebilen tek kurumsal firma biziz.

Beykoz Hurda nakliyesi için bir ücret alıyor muyuz?

Sizlere sunduğumuz fiyatlar sabittir, hurda nakliyesi tamamen bizlere aittir. Eğer anlık temizlik yapılması gerekirse o an da sorumluluğu üstlenir, sizlerden ekstra hiçbir ödeme talep etmeyiz.

Beykoz bölgesi Görmeden fiyat vermek ne kadar mantıklı?

Fiyat almak için bizlere ulaştığınızda öncelikle hurda cinsi, miktarı gibi değerleri sizlerden alır ve bir fiyat veririz ama bu fiyatlandırma anlıktır. Esas teklif geldiğimiz zaman, karşınızda yapılır ama fiyatta aşırı kırma ya da yükseltme olmaz genelde.

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı