Firmamız Erdal Metal, Sancaktepe Hurdacıları arasında ilk günden bu yana sizlere hizmet veren, kurumsal firma kimliğiyle öne çıkmış bir işletmedir. Kurumsal bir firma olarak çalışmak sadece kağıt üzerinde bir resmi sıfat değil (en azından bizim için). Bunu açıklayalım, atık değerlendirme aşamasından toplama ve kırıma kadar her zaman profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Bu nedenle Sancaktepe tam donanımlı geri dönüşüm tesislerinden biri olduğumuz söylenebilir. Yani kurumsal kimliğimizi icraatta hak ediyoruz. Eğer bizi seçerseniz, bunu siz de fark edersiniz.

İstanbul’da En Yüksek 2021 Güncel Hurda Alım Teklifi Bize Ait!

Geri dönüşüm ve sonucunda elde edilen ürün her sanayi için değerlidir. Bir ülkenin geri dönüşüm tesisleri ne kadar donanımlı & kapsamlı çalışıyorsa o ülkede üretime giden maliyet o kadar azalıyor demektir.

Günbegün artan dolar kuru ile beraber 2021 güncel hurda fiyatları da arttı, bunu fark etmiş olmalısınız. Bunun temel nedeni sanayi (üretim) dışarıdan hammadde tesis ederken ödemeyi dolarla yaptığı içindir. Bu sebeple hurda fiyatları da artmakta. Bugün firma olarak tüm Sancaktepe hurda firmaları arasında en iyi ödemeyi bizden alabilirsiniz. Üstelik ürün temininde alt ya da üst limit yok!

Hurda Sektöründe Büyüyen Firmayız!

Hurdacılıkta çıta her zaman yukarı doğru işler. Çünkü daha emekleme olan aşamasında bir sektör. Ülkemizdeki mazisi 50 yıl. Hatta Dünya’da da bu durumdan bahsedilebilir. Yeni yeni hammadde yani maden açıkları baş göstermeye başladı ve giderek artmaya devam ediyor. Bu olmasa bile doğanın dengesi ve ülke dolar rezervlerinin bekası için geri dönüşüm her alanda önemlidir. Hurdacılığın ülkemizde ve Dünya’da gelişimi bu nedenle hâlâ çok yeni ama istikrarlıdır.

Sancaktepe Tam Donanımlı Geri Dönüşüm Tesisleri Kaç Tane?

Sancaktepe’de bir sürü hurdacı var. “Hurdacı” dedikleri zaman eski eşya alan – satan kimseleri düşünmeyin sadece. Bu eskidendi, şimdi hurdacılığın yeni tanımı geri dönüşüm tesisleri demektir. Bu eskiye nazaran çok daha önemli bir durum çünkü eskiden kullanılabilir olsa da atılan eşyaları değerlendirebilirdiniz, bugün ise her şeyi!

Ürün Temininde Alt Ya Da Üst Limit Var Mı?

İster ev, okul, fabrika inşası atıkları olsun ister eski bir elektronik atığı… önemli değil. Firmamızı arayabilir, küçük ya da büyük her türlü atık için geri dönüşüm bilgisi alabilirsiniz. Bu sayede hem siz kazanırsınız hem de ülkemize kazandırırsınız!

Atık Değerlendirme (Keşif) Yaptırmak İstiyorum, Mümkün Mü?

Keşif sadece nakliyecilik terimi değildir, elinizden çıkartmak istediğiniz her türlü atıl durumdaki hurda için fiyat alma işlemine de keşif denir. Firmamız sizlere ücretsiz olarak keşif hizmeti vermekte. Dilerseniz hemen WhatsApp iletişim kanadıyla bizlere ulaşabilirsiniz.