Hurda kavramı artık işe yaramayan eşya anlamına gelir. Hurdacılıksa bu eşyaların geri kazanımıdır. Lakin son 10 yıla kadar bizle birlikte tüm sektör hurdacılığı adeta ikinci elçilik gibi yürütmekteydik çünkü hurdacılık geri dönüşüm için yeterli alt yapıda sahip değildi.

Pendik Bölgesi Günümüzde hurdacılık devam ediyormu

Öte yandan hurdacılıkta kazanım sadece ticaret tarafları ile alakalı değildir. Bu durum ülke ekonomisine de kazandırır çünkü ne türlü demir ne kağıt ne de plastik hammaddesi üretimi için ülkemizin toprakları uygun değil. Bu ürünlerin sanayisi geniş, gelişmiş ama hammadde olarak dışa bağlıyız. Bu da şu anlama geliyor, çalışarak kazandığımız kadarını çoğu zaman sadece hammadde elde etmek için kaybediyoruz. Bu açıdan neden hurdacılığın ülke ekonomisi için çok önemli olduğunu anlayabilirsiniz.

Pendik de Tamamen kurumsal bir kimlikle sizlere hizmet veriyoruz

Elbette 10 yıl içinde geri dönüşüm alanında büyük değişimler oldu ama tüm hurdacılık sektörü bu değişime ayak uydurdu, denemez. Daha çok bu durum işinde yenilikçi, ilerleme çabasında olan kişilere yaradı ve bugün bizim gibi kurumsallaşan firmalar ortaya çıktı.

Pendik hurdacıları arasında kurumsal kimlikle hizmet veren ve zamanın gerektirdiği teknoloji ile ürünleri işleyen, gerekli ekipman kullanan ve kaliteli ekiple hız, memnuniyet sağlayan belki de tek firmayız. İstanbul ve Türkiye genelinde birçok il ve ilçede pilot ofis noktalarımız var. 7 gün 24 saat hem bilgi alma hem de geri dönüşüm işlemi başlatma için bizlere ulaşabilirsiniz. Eğer isterseniz hafta içi (mesai saatlerinde) firmamıza gelir, bir çay içerek direkt bilgilendirme alabilirsiniz.

2021 hurda fiyatları ne kadar?

Birçok çeşit metal bulunmakta ve bizlere sağlayacağınız metalin çeşit, kilo ağırlığına göre alacağınız ödeme değişir ama tabi o dönem o hammadde kilogram fiyatı değişim gösterebilmekte. Bu durum sadece dolar kuru ile alakalı değil aynı zamanda sektördeki arz – talep dengesi ile alakalıdır. Kesin olarak hurda kilo fiyatlarını anlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elimde bulunan kağıtlar için hurdacılarla iletişim kurmalı mıyım?

Pendik de Kağıt ve plastik sanayi için önemli hammaddelerdir. Birçok işletme sürekli elde ettikleri kağıtları atık olarak değerlendiriyor ya atıyor ya da kağıt toplayıcılarına veriyor ama bu anlamda ya belediyelere ya da bizim gibi metal firmalarına tedarikçilik yapabilirsiniz. Belediyeler kağıt için herhangi bir ödeme yapmazlar ama bizler düzenli bir ödeme yapabiliriz, bilgilendirme için yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pendik Elimdeki hurdaların gün içinde alınması mümkün mü?

Elbette, mümkün olan en kısa sürede gelir, transfer işlemini gerçekleştiririz. Hem çalışma sırasında hem de çalışma sonrasında saha olarak sizlere mümkün olan en temiz teslimatı yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir