Her sanat meslek odaları kayıtlıdır ve vergi levhalıdır. Daha doğrusu böyle olmak zorunda! Eğer hizmet aldığınız Ataşehir hurdacı bu kurumlara kayıtlı / belgeli değilse o zaman kaçak çalışıyor demektir. Üstelik genellikle nakliyecilikle alakalı alışık olduğunuz K belgeleri standartları bu sektörde de söz konusudur çünkü Ataşehir hurdacıları belirli bir uzmanlık ve bilgi ile hizmet vermek zorunda. Hem vergilendirme hem de sanatta uzmanlık açısından kişi ve kurumların alması gereken tüm belgelere sahibiz. Üstelik kişisel firma değil kurumsal bir firmayız. Bugün, onlarla yıldır kurumsal firma alt yapısı ile Türkiye genelinde hurdacılık alanında sizlere hizmet veriyoruz. Yanı sırada son birkaç yıldır Ataşehir hurdacıları arasında da varız ve sizlere de hizmet veriyoruz.

Bu bölgede bulunmamız demek müşterilerimize sunduğumuz birçok ayrıcalıktan yararlanmanız demektir. Öncelikle düzenli kâğıt, plastik ve metal alışverişi yapabilir, bu tür ürünler için sizlere geri dönüşüm sepetleri temin edebiliriz. Bu sayede eskiden çöp varsaydığınız şeyler üzerinden hiç zorlanmadan gelir elde eder ve iş yükünden / külfetinden kurtulursunuz.

Ataşehir En yüksek hurda / kilo fiyatları bizde!

Öte yandan, firmamız fiyatlandırma açısından da sektörün en iyisidir. Çünkü sadece ikinci el eşya al – satan yapan türde bir hurdacı firması değiliz. Bu işi geri dönüşüm / hammadde odaklı olarak gerçekleştiriyoruz. Bu durum Ataşehir hurdacıları arasındaki en yüksek fiyatı sizlere sunmamıza neden olmakta.

Dolar kuru ve o dönem sanayinin ihtiyaç duyduğu hammadde türüne göre hem metal hem de kâğıt, plastik hurdalarının fiyatları anbean değişik göstermektedir. Fiyatlandırma hemen sitemiz üzerinden ulaşabilir ya da online olarak bizlerden bilgi talep edebilirsiniz.

Ataşehir Bölgesi Ayıklama / temizlik ve nakliye işlemlerimiz ücretsiz

Tüm hurda alım – satım işlemlerimizde temizlik, nakliye ve tabi keşif işlemlerimiz ücretsizdir. Yukarıda düzenli alımlara özel geri dönüşüm sepetleri temin edebileceğimizden de bahsetmiştik. İşimizi 4 elle sarılarak yapmanın neden olduğu bir disiplinle bu sektördeki en iyi hizmeti almanıza neden oluyoruz! Ataşehir hurdacıları arasında bizden daha çok kazandıranı ve müşteri memnuniyetine özen göstereni yok, bundan emin olabilirsiniz.

Hurdacılar en az ne kadar hurda için gelir?

Bu durum elde edilen kâra göre değişir. Elbette mesafe de önemli bir durum ama zaten Ataşehir hurdacıları arasında yer alıyoruz ve gün içinde birden çok servisimiz kalkıyor. Az miktarda hurda alım – satım işlemi için (size özel bir servis çıkartamasak da yine) gün içinde size servis ulaştırabilirsiniz. Bu sebeple bizleri çekinmeden arayabilirsiniz. Yine bu durumda keşif, nakliye ve temizlik gibi işlemlerimizin tamamen ücretsiz olduğunu hatırlatmak isteriz.

Ataşehir İş yerimde düzenli Kâğıt çıkıyor, düzenli ödeme alabilir miyim?

Evet, bu durumda sizlere yapılan ödeme aylık olur ama temin ettiğiniz miktara göre günlük hatta günde birkaç sefer servis verebiliyoruz.

Ataşehir  Anlaşmalı geri dönüşüm Kutuları sağlıyor muyuz?

Bir yukarıda bahsettiğimiz düzenli Ataşehir hurdacılık işlemleri için basit bir koruma sözleşmesi ile çöp / geri dönüşüm sebepleri ya da çelik kafesler de temin edebiliriz.

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı