Uzun zamandır Gaziosmanpaşa hurdacı olarak sizlere hizmet veriyoruz. Belki bu sektöre atıldığımız ilk günlerde diğerlerinden hiçbir farkımız yoktu, bunu kabul edebiliriz ama zamanla işimizi profesyonel bir seviyeye taşıdık, bugün en iyi biziz.

Gaziosmanpaşa hurdacıları genel manada (halk arasında) kısmen eski eşya alımı, satımı yapan kişiler olarak değerlendiriliyor ama hurdacılık eskicilikten çok daha ileride bir tanımdır. Anlaşmalı olduğumuz sanayileri ve sahibi geri dönüşüm sistemlerini dilerseniz resmi sitemiz üzerinden bizi ziyaret ederek hemen inceleyebilirsiniz.

Bugün, Gaziosmanpaşa hurdacıları arasında hiçbir metale ya da kağıt, plastik atığına hayır demeyen tek yapıyız. Üstelik %100 atıl durumdaki eşyaları aldığımız gibi elektronik ve beyaz eşya hurdalarını da alıyoruz.

Gaziosmanpaşa Çöp & atık konteynırı hizmeti

Hizmet bölgelerimiz diğer Gaziosmanpaşa hurdacıları gibi Gaziosmanpaşa ve yakın çevresi değil. Burada bulunan ofisimiz kurumsal firmamızın birkaç pilot ofisinden birisi, İstanbul’un her yerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Mantık olarak Gaziosmanpaşa hurdacıları arasında hizmet verirken ne kadar hızlıysak İstanbul’da her nokta için o kadar hızlı olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Düzenli Hurda nakliye servisleri

Üstelik tek seferlik alım işlemleri için değil, dilerseniz düzenli metal, kağıt ve plastik atıklarınız için de bizi seçebilirsiniz. Bu durumda sizlere hem çöp hem de atık konteynırı hizmeti verebiliriz ki ayrıca günlük servislerle temizleme işlemi yapabiliriz. Başka hangi Gaziosmanpaşa hurdacı size bu hizmeti verebilir? Hiçbiri!

Elektronik çöplerini değerlendirebilir miyim?

Eğer bir bölgede sanayi ve geri dönüşüm oturmuşsa hiçbir şey çöp değildir. Üstelik elektronik hurdası çok kıymetlidir, atmak hata! Gaziosmanpaşa hurdacıları genel olarak her zaman olduğu gibi sizlere bu hurda türünde de en düşük ödemeyi teklif edebilir ama satış yapmadan önce piyasa incelemenizi yapmanızı tavsiye ederiz.

Gaziosmanpaşa Demir hurdası alıyor muyuz?

Her tür metal alıyoruz, demir hurdası da alıyoruz ki bu hurda türü genelde inşaat ve şantiye alanlarında vardır, firmamız bu anlamda diğer Gaziosmanpaşa hurdacılarından farklı olarak sahada ayrıştırma yapar. Bu sayede gereksiz zaman kaybetmekten ve az ödeme almaktan sizleri kurtarmış olur.

İnşaat sahasında çalışma yapıyor muyuz?

Evet, tüm ayıklama, temizleme işlemleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Böylelikle bu işlemler için ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Zaten Gaziosmanpaşa hurdacıları sizlere fiyat verirken bu hizmetleri hesaplar. Yani ekstra bir ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Gerçi bunu yapmayan, olmadık bahanelerle ölü fiyattan ürün almaya çalışanlar da var ama bir araştırma yapabilirsiniz. Unutmayın, her zaman sadece bize güvenin demiyoruz, araştırın… zaten en iyi seçenek olduğumuzu fark edersiniz, diyoruz.