avcılar hurdacıİstanbul’un tüm bölgelerinde olduğu gibi Avcılar hurdacı firmaları da eski ve kullanılmış eşyaların toplanması, geri dönüştürülmesi ya da alım satımının gerçekleştirilmesi gibi hizmetler sunar. Hurdacıların aldığı eşyalar yalnızca atıl durumda bulunan metalleri içermez, plastikleri, kağıtları, elektronik eşyaları, beyaz eşyaları ve geri dönüştürülebilir olan her şeyi içerir. İstanbul’da Avcılar hurdacı firmaları yalnızca evlerden değil, aynı zamanda fabrikalardan ya da inşaat hafriyatlarından da hurda toplar. Toplanan bu malzemeler Avcılar hurdacı firmaları aracılığıyla geri dönüşüme kazandırılmış olur. Bu da dünyanın kaynaklarının korunması ve çocuklarımıza daha yaşanabilir bir dünya bırakılması açısından önemlidir.

Siz de elinizde bulunan hurdaları, size destek olacak fiyatlar ile satmak isterseniz, Avcılar hurdacı firmalarının arasında lider konumda bulunan Erdal Metal ile iletişime geçebilirsiniz. Erdal Metal Avcılar hurdacı firmaları arasında kaliteyi simgeler.

Avcılar Hurda Çeşitleri

Her ne kadar hurda çeşitleri demir hurdası, alüminyum hurdası, beyaz eşya hurdası, krom kurşun hurdası, sarı bakır hurdası ve elektronik hurdası gibi kategorilere ayrılmış olsa da aslında Avcılar hurdacı firmaları çok daha geniş bir alana hizmet eder. Alınan hurdaların bazıları tamir edilerek yeniden kullanıma sokulabildiği gibi bazıları da parçalarına ayrılarak geri dönüşüme dahil edilir. Her iki durumda da hurdalarınız ya da hurda eşyalarınız çöp olmaktan kurtulmuş olur. Geri dönüştürülebilir olan her türlü materyalin çöpe dönüşmesi, dünyamızın kaynaklarının daha hızlı tükenmesi anlamına gelir. Geri dönüşüm için adım atmak adına sizin de hurda çeşitleri ve Avcılar hurdacı firmaları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

Ayrıca dilerseniz Küçükçekmece hurdacı firmaları ile iletişime geçebilir, bu bölgede de hizmet alabilirsiniz.

Elektronik Hurdası

avcılar hurdaElektronik eşyalar arızalandıktan sonra genellikle yerine yenileri alınır ve eskisi de atıl durumda kalır. Bu malzemelerin amaçsızca çöp kenarlarına bırakması tamamen yanlış bir davranıştır. Söz konusu elektronik hurdalar tabletleri, yazıcıları, cep telefonlarını, bilgisayarları, klavyeleri, monitörleri, fareleri, televizyonları, hoparlörleri, güç kaynaklarını ya da daha pek çok elektronik ürünü içerebilir. Elektronik hurdaların içerdikleri yalnızca metal ya da bakır malzemeler değildir. Bu malzemelerin dışında plastikler, cam, devre kartları ya da tüm geri dönüştürülebilir bileşenler Avcılar hurdacı firmaları aracılığıyla geri dönüşüme dahil olur. Nitekim doğaya ve çevreye karşı duyarlı olan herkesin geri dönüşümü önemsemesi ve elektronik hurdalar için Avcılar hurdacı firmaları ile iletişime geçmesi gerekir. Avcılar bölgesinin her köşesinde bir hurdacı bulmak mümkündür. Örneğin Avcılar Cihangir hurdacı ekiplerinin yoğun olarak hurda topladığı bölgelerden biridir.

Avcılar hurdacı firmaları aracılığıyla geri dönüşüme kazandırdığınız hurdalar elektronik atık yönetimi kapsamında işlenir ve yeniden kullanılabilir kaynaklara dönüştürülür. Siz de elektronik hurdalarınız çöp olsun istemiyorsanız, lider Avcılar hurdacı firması olan Erdal Metal ile iletişime geçebilirsiniz.

Demir, Alüminyum ve Sarı Bakır Hurdası

Demir, alüminyum ve sarı bakır geri dönüşüme en çok dahil edilen malzemeler durumundadır. Bu malzemeler geri dönüşüme çok farklı şekillerde dahil olabilir ve elde edilen kaynaklar farklı sektörlerde değerlendirilebilir. Avcılar’ın tüm bölgelerinde olduğu gibi Avcılar Gümüşpala hurdacı ekipleri de farklı sektörlere geri dönüşüm malzemeleri sağlamak konusunda aktif olarak görev alır.

Örneğin demir hurdaları yüksek sıcaklıklarda eritilerek yeniden geri dönüşüme dahil olur ve böylelikle enerji tasarrufu sağlanır. Elde edilen geri dönüştürülmüş metaller ise otomotiv, inşaat ve makine başta olmak üzere pek çok sektöre gönderilerek üretim süreçlerine dahil olur. Ayrıca Avcılar hurdacı firmaları aracılığıyla elde edilen bu geri dönüştürülmüş metal ile inşaat demiri, boru, tel ya da çivi gibi demir çelik ürünleri de üretmek mümkündür.

Avcılar hurdacı firmaları ile geri dönüşüme kazandıracağınız alüminyum hurdaları ile içecek kutuları, folyo, teneke kutu ya da ambalaj malzemeleri üretilebilir. Bu da yeni kaynakların korunmasını sağlar. Ayrıca alüminyum üretilmesinde kullanılan yüksek enerjilerden de tasarruf edilmiş olur. Benzer şekilde sarı bakır hurdaları sayesinde elektrik ve elektronik sektöründe ciddi tasarruf sağlamak mümkündür. Elbette bunun için öncelikle insanların geri dönüşüm konusunda bilinçlenmesi ve lider Avcılar hurdacı firması olan Erdal Metal ile iletişime geçmesi gerekir.

Beyaz Eşya Hurdası

Eğer artık kullanılmayan bir beyaz eşya tamir edilebilir durumda değilse geri dönüşüm merkezlerine gönderilir. Burada parçalara ayrılarak her bir parça ayrı şekilde işlenir. Metal parçalar, cam parçalar, plastik parçalar ve izolasyon malzemeleri ayrı ayrı geri dönüştürülür. Ayrıca demir, çelik, bakır ve alüminyum gibi malzemeler de farklı şekillerde işlenerek çeşitli endüstrilere gönderilir. Söz konusu beyaz eşyalar çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı başta olmak üzere klima ve fırın gibi pek çok ürünü içerebilir.

Size en yakın hurdacı Avcılar ilçesinin her noktasında olabilir. Bu yüzden siz de hemen şimdi Erdal Metal ile iletişime geçebilir ve Avcılar hurdacı ekiplerini adresinize isteyebilirsiniz. Eğer Beylikdüzü ilçesinde bulunuyorsanız Beylikdüzü hurdacı ekiplerinden de destek alabilirsiniz.

Avcılar Hurda Fiyatları

avcılar hurda fiyatları“Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmet sunmak için buradayız!” mottosunu kullanan Erdal Metal, tüm müşterilerine nakit ödeme yapar. Avcılar hurdacı firmaları arasında en çok tercih edilen firmalardan biri olan Erdal Metal, hurda fiyatlarını anlık olarak takip ederek müşterilerine en uygun fiyatları sunar. Çünkü hurda satmak aynı zamanda bir gelir elde etme yöntemidir. Siz de Erdal Metal’e Avcılar hurdacı telefonu olan 0539 608 34 68 üzerinden ulaşabilir, hurda alım ekiplerini adresinize isteyebilirsiniz. Dilerseniz Esenyurt hurdacı ekiplerine de aynı numara üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin adı en çok duyulan hurdacı firması olan Erdal Metal, bunu en uygun Avcılar hurda fiyatı rakamlarını sunuyor olmasına borçludur. Avcılar Hurdacı firmaları arasında Erdal Metal’in lider olmasının bir diğer nedeni ise İstanbul’un her bölgesine ekiplerini yönlendirebiliyor olmasıdır. Örneğin size Başakşehir bölgesinde ikamet ediyorsanız, bu bölgede hazır bekleyen Başakşehir hurdacı ekipleri bulunur. Siz de hemen şimdi yukarıda belirtilen üzerinden bir Avcılar hurdacı hizmeti almak isterseniz Erdal Metal’e ulaşabilir ve hurdalarınızı uygun fiyatla satabilirsiniz.