Hurda tanımı son 10 sene içerisinde değişti, artık büyük oranda ikinci elçi gibi işleyen işletmeler değil, daha çok geri dönüşüm sanayisinin önemli bir aşaması. Elbette bu dönüşüme ne Kartal ne de Türkiye genelinde hizmet veren her yapı ayak uyduramadı ama Kartal hurdacı denildiği zaman akla gelen “hammadde temini için hizmet veren büyük firmalardır” ve bu firmalar arasında en iyisi Erdal metal yani biziz.

Kartal bölgesinde Ne tür hurdaların alımını yapıyoruz?

Hurda kelimesini kökeninde atıl durumda olan mal / ürün yatar. Elbette tüm hurda türlerini al / sat yapıyoruz buna kağıt ve plastik de dahil. Üstelik hurdanın kaldırılması işleminde de sizlere yardımcı olabiliriz. Böylelikle bilhassa inşaat sahalarında ikinci bir çalışma yaptırmak zorunda kalmadan elinizdeki hurdadan kurtulur ve para kazanırsınız.

Elektronik hurdası alımı yapıyoruz!

Normalde hurdacılıkta alım fiyatı alınan maddenin kilogram fiyatı ile alakalıdır. 2021 hurda fiyatları bellidir, 1 kilo metal alındığı zaman metalin türüne göre ödeme yapılır. Bu durum kağıt ve plastikte de geçerlidir ama elektronik ürünlerin hurda fiyatı farklıdır. Tüm hurda çeşitleri ve fiyatları ile alakalı bilgi almak için sitemizi kullanabilirsiniz.

Kartal’da düzenli kağıt alımı yapıyor muyuz?

İşletmeler genellikle düzenli kağıt atıkları çıkarır. Bu kağıtları belediyelere ya da toplayıcılara verirsiniz ama karşılığında bir ödeme alamazsınız. Bu noktada firmamız düzenli ödeme ile sizlerden kağıt alabilir. Hatta kâğıdın düzeni, muhafazası için plastik ya da gerekirse metal kafesler de temiz edebilir.

Fiyat verirken yerinde inceleme yapıyor muyuz?

Buna gerek yok, kilo ve ürün cinsi bilgisini bir görselle bize iletirseniz o zaman kabaca da olsa bir fiyat veririz. Zaten geldiğimiz zaman net fiyat veririz ki bu durumda ilk fiyat ile arasında aşırı artış ya da eksilme olamaz.

Kartal’da size en yakın hurdacılar kimler?

Mesafe olarak belki size en yakın noktada değiliz ama bir önemi var mı? Her zaman sadece bir telefon kadar uzağınızdayız ve en kısa sürede hizmet veririz, bundan emin olabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir