Firmamız hurdacılık sektöründe uzun senelerdir sizlere hizmet veriyor. Sadece Sultangazi hurdacılarından biri değiliz. İstanbul’un birçok semtinde ofisleri bulunan ve il çağında hizmet veren kuruluşuz.

Doğal olarak, atık değerlendirmek istediğiniz zaman siz her zaman size en yakın Sultangazi hurdacı ile çalışmak isteyeceksiniz ama o alışverişin süresini mesafe değil profesyonellik belirler. Bugün sadece bu semtte değil, İstanbul’un neresinde olursa olsun bizlere ulaştığınız zaman sizlere anında geri dönüş yapar ve gün içinde işlemlerinizin halledilmesini sağlarız.

Sultangazi Bölgesi Hurdacılığın son 10 yıldaki değişimi!

Geride bıraktığımız 10 (hatta 20) yıl, Türk sanayisinin gelişim sürecinin yaklaşık %50’lik bir kısmını kapsamakta. Sanayinin gelişimi ile beraber birçok alanda doğru orantılı büyüme meydana geldi. Tabii ki hammadde arz – talep dengesinin karşılanması gerekiyordu. Bu aşamada hammadde ihtiyacını yurtdışından temin etmek bir seçenek ama ancak hurdacılık sayesinde hem daha ucuz hem de çevre dostu bir kazanım sağlanabilirdi. Son 10 yıllık süreç içinde hem İstanbul hem de Türkiye’nin diğer kısımlarındaki hurdacılar için bu süreç kendilerini geliştirmeleri için bir şanstı ama tüm sektör için bu gelişimden nasibini aldıkları söylenemez.

Bugün hâlâ İstanbul’da bile hurdacılığı sadece eski eşyaların alımı, satımı gibi yürütmeye çalışanlar var ama hurdacılıkta olması gereken geri dönüşümdür.

Hurdacılık geri dönüşüm aşamalarından biridir

Geri dönüşüm kazanmak demektir. Bu süreç içinde atıkların değerlendirilmesi otomatik olarak çevre temizliği anlamına gelirken sizler de kazanırsınız. Öte yandan hammadde için dışarıya yüksek ödemeler yapmak yerine ülke kendi içinde daha ucuz bir seçeneği değerlendirmiş olur, ülke ekonomisi de kazanır. Bu nedenle hurdacılar eğer işini doğru yaparsa herkes kazanır, diyebiliriz!

Sultangazi  İnşaat sahası çalışması yürütüyor muyuz?

Bilhassa demir metali temininde inşaatlar birinci sıradadır. Demir, tüm metaller içinde en kıymetli olanlardan biridir. Elbette inşaat sahalarında da sizlere profesyonel anlamda hizmet veriyoruz. Üstelik bizi seçerseniz ekip, ekipman ödemesi yapmak zorunda kalma ve mümkün olan en kısa sürede en kaliteli teslimi gerçekleştiririz.

Sultangazi  Bölgesi Ek nakliye gerekirse ödeme alıyor muyuz?

Hiçbir durumda (nakliye / servis sayısı kaç olursa olsun) sizlerden ekip, ekipman için ödeme talep etmeyiz. Tüm alışverişlerde kilogram başı ücretlendirme geçerlidir ve teklif edilen fiyatın geri çekilmesine neden olacak hiçbir talepte bulunulmaz.

Sultangazi  Ayıklama ve çevre temizliği ne kadar zaman alır?

Amacımız her zaman gün içinde alışverişleri gerçekleştirmek. Diğer Sultangazi hurdacılar gibi günler sonrasına randevu vermek yerine, geliriz ve anında hizmet sunmaya başlarız. İşin büyüklüğüne göre süre uzanabilir ama çabamız azalmaz.

Ödeme sonrası fatura kesiyor muyuz?

Firmamız hem vergi levhalıdır hem de bugün çalışma bakanlığında gerekli kılınan sertifikaların hepsine sahiptir. Bu nedenle her türlü resmi evrak teslimi yapılır. Unutmamak lazım, hizmet sonrasında fatura vermeyen hiçbir işletme yasal değildir (kaçaktır). Bu durumdan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Neden en yüksek fiyatlarla hizmet veriyoruz?

Kurumsal firma olarak çalışıyoruz, ödemelerimiz hammadde kilogram fiyatı esasına dayalıdır ve anlık olarak her zaman güncel kur üzerinden ödeme yapıyoruz. Aslında diğer Sultangazi hurdacıların aksine ürüne sadece hak ettiği kadar ödeme yapıyoruz. Hepsi bu!

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir