Sarıyer hurdacıları araştırması yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, o işletme kurumsal mı? Üstelik geri dönüşüm bazında mı hizmet veriyor yoksa ikinci el eşya al – sat mı yapıyor? Çünkü, ancak hurdacılığı geri dönüşüm bazında yapan, hammadde odaklı çalışan kurumsal firmalarla çalışırsanız o zaman elinizdeki tüm materyalleri değerlendirebilirsiniz. Aksi halde sadece kullanılabilir eşyalarınızı taban fiyattan elden çıkartmış olursunuz. Yani kandırılmış olursunuz!

Dürüst ticaret çok önemlidir. Maalesef çoğu zaman hurdalarınız için aldığınız ödeme ederinin çok altında. Çünkü piyasaya yayılmış genel bir fiyatlandırma var ve bu fiyatlandırma müşterilerden yana değil. Çoğu kurumsal firma bile size fiyat verirken aslında diğer firmaların ortalama ne teklif edeceğini bilir, anlaşmalı gibidir. Bundan sonra sanki anlaşmış gibi bir ağızdan aynı ödemeleri teklif eden Sarıyer hurdacıları ile zaman kaybetmektense direkt olarak bizlerden en yüksek fiyat teklifini alabilirsiniz.

Artık Sarıyer’de de hizmetinizdeyiz!

Günden güne büyümekte olan kurumsal bir firma olarak artık Sarıyer hurdacıları arasında sizlere hizmet veriyoruz. Bundan sonra fiyat almak ya da görüş belirtmek için online iletişim kanalları ya da telefonları kullanmak yerine direkt olarak ofislerimize gelebilirsiniz. Bu bölgede, Sarıyer’e en yakın hurdacılar arasında sizlere hizmet veriyor olmamız günlük alım, satım işlemleri için sizlere gelebilmemiz anlamına geliyor. Bu fırsatı değerlendirmek ve dilerseniz eğer düzenli çıkan atıklarınız için bizimle anlaşmak isterseniz sizleri de memnun müşterilerimiz arasına katabiliriz.

Her zaman bir telefon kadar uzağınızdayız!

Artık, Sarıyer’de hizmet veren hurdacılardan biri olduğumuzu söylemiştik ama yine de dilerseniz yine telefonla iletişime geçer, fiyat & bilgi alabilirsiniz. Hatta bu bölgedeyiz madem tüm keşif işlemlerimiz ücretsiz olsun! Siz de bu sayede mutlu olun, ne dersiniz?

Sarıyer’deki ruhsat sahibi hurdacılar?

Her işletme ruhsatla çalışır. Ruhsat aslında vergilendirmenin bir türüdür. Hurdacılık özellikle son on yıl içinde çok değişti, demiştik. Bu değişimlerin bir kısmı yasal düzenleme ile alakalı. Her ne kadar Sarıyer hurdacıları sadece bir iş kolu ile uğraşıyor gibi görülse de aslında nakliyeden işçiliğe, işçilikten muhasebeye kadar birçok farklı alan barınıyor bu iş kolunun içinde. Üstelik hurdacılık sektörünün geri dönüşüm faaliyetleri ile bağlantısından henüz bahsetmedik bile! Bu nedenle eğer gerçekten uzman kurumlar ya da kişiler ile çalışmak istiyorsanız o zaman vergi belgeli / ruhsatlı olmasına özen göstermelisiniz.

Hurda nakliyesi ücretli midir?

Bu durum çalıştığınız Sarıyer hurdacı firması ile alakalı olarak değişir, Sarıyer hurdacılarının tamamı nakliye işlemi için elden ya da fiyat içinden ödeme alıyor, diyemeyiz ama büyük bir kısmı (evet) nakliye işleminin masrafını müşteriye yansıtır. Biz bunu yapmıyoruz! Hem tüm hurdalarınızı en yüksek fiyatla al – sat yapıyoruz hem de nakliye ve benzeri diğer işçilikler için sizlerden ödeme talep etmiyoruz!

Gün içinde elimdeki hurdalar için ücret teklifi alabilir miyim?

Elbette, bugünden sonra Sarıyer hurdacıları arasında biz de varız, demiştik. Bu nedenle fiyat / keşif işlemlerini gün içinde ve hatta yerinde / ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Unutmayın, firma olarak amacımız sadece işinizi en doğru şekilde yapmak değil, yanı sıra müşteri memnuniyeti adına en kusursuz deneyimleri sizlere sunmak.

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir