beyaz eşya hurdasıEv, ofis, otel, fabrika, kafe, restoran ve benzeri alanlarda yaşamı kolaylaştıran beyaz eşyalar, gelişmiş özellikleriyle uzun yıllar kullanılabiliyor. Ömrünü tamamlayan ürünler bir noktada kullanılan her alanda atıl duruma çıkıyor, yüke dönüşüyor. Hurda beyaz eşya olarak tanımlanan bu ürünler, sizin için ihtiyaç dışı hatta belki çöp olarak değerlendirilirken geri dönüşüm zinciri için değerli parça kabul ediliyor.

İstanbul beyaz eşya hurdası alışverişinde inanılmaz gelişmiş, merkez görevi üstlenen bir ağa sahip. Artık kullanmadığınız, ıskartaya çıkan ürünlerinizi çöpe atmak yerine elektronik hurda alımı yapan firmalara satabilir, gelir elde edebilirsiniz. Bu yöntemle buzdolabı, çamaşır makinesi gibi yardımcılarınızı yenilemek üzere bütçe oluşturabilirsiniz. Erdal Metal olarak İstanbul hurda sektöründe uzun yıllar hizmet veriyor, ekibimizle birlikte atıl haldeki elektronik, teknolojik ürünlerinizi ederinden satın alıyor, geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Elinizdeki eşyanın çok kötü durumda olması, çalışmaması, kozmetik anlamda değer taşımaması asla önemli değil. Firmamız çalışıp çalışmadığına bakmaksızın tüm eşyaların geri dönüşümde değerlendirilmesini sağlıyor.

Elektronik Ürünlerin Hurda Döngüsü

Beyaz eşya hurda İstanbul gibi bir metropolde çöp olmaktan kurtuluyor, doğayı kirleten atık sınıfından çıkıyor, gelişmiş dönüşüm tesisimizde işleniyor. Kullanım dışı kalmış eşyaların, ürünlerin doğaya, ekolojik dengeye zarar vermesini önleyen firmamız, gelişmiş teknolojiye sahip tesislerde doğayı ve ekonomiyi koruyan faaliyetlerde bulunuyor.

Bulaşık makinesi, çamaşır yıkama – kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, televizyon, davlumbaz, derin dondurucu, saç kurutma makineleri, elektrikli süpürgeler yaşam alanlarında yaygın olan beyaz eşya sınıfında yer alıyor. Evinizdeki teknolojik güce sahip her ürünün işlevini yitirdikten sonra geri dönüşüme uygun olduğunu unutmayın. Beyaz ürün hurdacıları olarak sizin attığınız ürünlerdeki materyaller hammadde üretimine destek sağlayabiliyor.

Örneğin, attığınız çamaşır makinesinin tasarımında demir hurda parçaları olabiliyor. Her ürün satın alındıktan sonra ayrıştırılıyor, kendi alanında işleniyor. Bu döngü her bir parçada aynı şekilde ilerliyor, sıfır alınan ürünlerin hepsi zamanı geldiğinde geri dönüşümde yerini alıyor. Beyaz eşya hurdasını yığın hale getirip bekletmiyor, doğrudan tesise götürüp işlemlere başlıyoruz.

hurda beyaz eşya istanbul

Eskiyen Beyaz Eşyalarınızı Hurda Olarak Satın

Hurdacılık sektörü alım – satım temelinde ilerliyor, ekipler sokaklardaki atıkları toplayarak bu döngüyü destekliyor. Çoğu kişi artık kullanılmayan eşyalarını ne yapacağını bilmiyor, çöpe atıyor. Oysaki modern çağda kullanılmayan, geri dönüşümü yapılan her ürünün ekonomik değeri, ekolojik faydası vardır.

Bu noktada evdeki hurda beyaz eşyayı ne yapabilirim diye soranlar İstanbul’daki geri dönüşüm firmaları ile iletişime geçebilir. Erdal Metal grubu olarak İstanbul hurda beyaz eşya alimi yapan firmamız, tek telefonla her şeyi organize ediyor, elinizdeki kullanılmayan elektronik eşyalarınızı adresinizden satın alıyor. Çalışmaması ya da görsel estetiğinin olmaması problem oluşturmuyor. Firmamız ürünlerdeki demir, bakır, krom, alüminyum hurda parçalarını değerlendiriyor, ürünü oluşturan elemanları hammadde üretiminde kullanıyor.

Basit saç kurutma makinesi dahi dönüşüm sektöründe değer görüyor, çalışma durumuyla ilgilenilmiyor. Ürün ne durumda olursa olsun her halükârda kullanım dışına çıktığı için ayrıştırılarak yeni üretimlere zemin hazırlıyor. Eskiyen her eşyanızı firmamızı arayarak paraya dönüştürebilirsiniz. İstanbul genelinde hizmet veren firmamız, telefonla hızlı iletişim sağlıyor, yerinde alım – satım işlemlerini nakit olarak gerçekleştiriyor.

Beyaz Eşya Hurda Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

İstanbul hurda sektörü yıl boyunca karınca gibi çalışan ekiplerle şehirdeki atıl durumdaki her ürünü zincire dahil ediyor. Milyonlarca liranın, yoğun mesainin harcandığı sektörde alışverişi yapan her iki taraf da sonuçtan memnun kalıyor. Sektörün başarısı ideal fiyatlardan geçiyor.

Erdal Metal olarak hurda beyaz eşya fiyatları bakımından satıcıyı memnun etmeye özen gösteriyoruz. Ürünlerin fiyatlarını materyal, marka, motor gücü, ağırlık gibi spesifik özelliklere göre belirliyoruz. Eskiyen elektronik yardımcılarınızı satmak istiyorsanız ancak yüksek fiyatlar ile alışverişi tamamlamayı hedefliyorsanız Erdal Metal ekiplerinden yardım alabilirsiniz. Firmamız, satacağınız ürünün ağırlığına ve türüne göre fiyat teklifi hazırlıyor, kabul etmeniz halinde ise anında nakit ödeme gerçekleştiriyor.

Örneğin, beyaz eşya hurda buzdolabı İstanbul ekibimizin derinlemesine inceleme yaptığı bir ürün sayılıyor. Buzdolabındaki materyaller, parçalar fiyatı belirlemeye yardımcı oluyor. Eşyada bulunan her materyal dikkate alınıyor. Örneğin dolaptaki sarı bakır hurdası fiyatları aşağı yukarı değiştirebiliyor. İstanbul hurda beyaz eşya fiyatları karşılıklı değerlendirme sonucunda net şekilde belirleniyor, anlaşma durumunda nakit ödemeyle alışveriş tamamlanıyor. Erdal Metal ile anında ödeme alacağınızdan emin olabilirsiniz.

hurda beyaz eşyaHangi Parçalar Hurda Değeri Görür?

Her türlü beyaz eşya alımını yapan firmamız, önce alım sonra ise tesislerde ayrıştırma, analiz etme, dönüştürme işlemlerini sırasıyla gerçekleştiriyor. Kullanmadığınız eşyaların sizin nazarınızda değeri olmayabilir ancak tesisimiz ve sektör için emin olun çok değerli. Çünkü motorlu eşyaların işlevselliğine bakılmıyor, içerisindeki parçalar, gövdesi, mekaniği vb. parçalarına odaklanılıyor.

İstanbul beyaz eşya hurda buzdolabı satım işleminde demir, alüminyum, bakır, krom kurşun hurdası gibi birçok materyal öne çıkabiliyor. Siz geneli görürken sektör çalışanları en ince ayrıntısına kadar her parçayı görür, işlerliğini dahi hesaplayabilir. Bu yüzden işe yaramaz diye düşünmeyin, eşyalarınızı satarak hem doğayı hem bütçenizi hem de ülke ekonomisini koruyun.

İstanbul’da Adresten Beyaz Eşya Hurda Alımı Yapan Yerler

Adresten hurda beyaz eşya alanlar İstanbul genelinde Anadolu ve Avrupa Yakası fark etmeksizin firmamızla iletişime geçebiliyor. Ekibimiz, şehrin her köşesine özel araçlarla giderek adreste incelemeler yapıyor, tartma ve ödeme işlemlerini yerinde gerçekleştiriyor. Bakır, alüminyum, çinko, demir, krom, plastik, kâğıt gibi atık eşyalarınızın hepsini Erdal Metal ile paraya dönüştürebilir, ekolojik dengeye ve bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Adresten hurda beyaz eşya alan İstanbul ekibimiz en iyi fiyat garantisi ile hareket ediyor, elinizdeki ürünleri piyasa standartlarına uygun şekilde alıyor. Bu konuda endişe etmeden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için her şeyi kolaylaştıran ekibimiz, eşyaların taşınmasından ödemeye kadar her detayı kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyor.

istanbul beyaz eşya hurda

İstanbul Beyaz Eşya Alan Yerler İletişim

Erdal Metal, şehrin en büyük hurda tesislerinden birine sahip olmanın güvencesini küçükten büyüğe tüm hurda türlerinde gösteriyor, miktarı önemsemeden İstanbul’un her yerinden işe yaramayan atıkları topluyor. Donanımlı kadromuzla elinizdeki eski, işlevsiz ürünleri satın alıyoruz, iyi kazançlar elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Evinizi yenilerken, bozuk eşyalarınızı çöpe atmayı düşünürken Erdal Metal ile iletişime geçebilirsiniz. 0539 608 34 68 no’lu telefon numarasına mesaj, çağrı atarak dahi bize ulaşabilirsiniz. İstanbul, Ankara hurda beyaz eşya alan yerler için tek telefonla hizmet veriyoruz.

İstanbul hurda fiyatlari ülkenin en gelişmiş merkezlerinin bu şehirde toplanmasından kaynaklanan ideal seviyelerde hizmet veriyor. Elinizdekilerin değerini öldürmeden, o yılın hurda piyasasına uygun fiyat politikası kapsamında hareket eden firmamız, ekonomik anlamda mağdur olmanıza izin vermiyor.

Üstelik size ödeme vaadinde bulunmuyor, ürünleri teslim aldığımız anda nakit ödeme yapıyoruz. Erdal Metal’in hurda toplama ekibine, satın alma politikasına güvenebilir, işinize yaramayan eşyalarınızın ciddi paralara dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

O halde elinizdeki buzdolabı, fırın, ocak, ankastre, mikrodalga fırın, fön makinesi, buzdolabı, çamaşır – kurutma makinesi gibi beyaz ürün sınıfında yer alan küçük – büyük tüm eşyalarınızı değerlendirmek için hemen bizi İstanbul hurdacı iletişim numaramız olan 0539 608 34 68 hattımızdan arayın.