Bakırköy hurdacı firmalarından sadece biriyiz sizler için (şimdilik). Lakin bu yazıyı okuduğunuz zaman aslında sadece Bakırköy’de değil birçok bölgede ofis ve depo olarak varlık gösterdiğimizi anlayacaksınız. Bu durum şu anlama geliyor, sadece bulunduğumuz bölgelerde değil İstanbul’un her yerinde sizlere hemen o an ulaşabiliriz.

Herkes her zaman işinin bir an önce tamamlanmasını ister. Hurdacılık sektöründe de durum aynı. Bu nedenle servis ağımız, ekip & ekipmanlarımız sayesinde işlemlerinizi hem mümkün olan en kısa sürede hem en yüksek fiyat garantisiyle hem de asla kaliteden ödün vermeden gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz.

Hurdacılık da Aslında çöp diye bir şey yok!

Türkiye gelişmekte olan ülkelerden birisi, elbette sürekli artan nüfusun da etkisi ile durmadan artan üretim günden güne hammadde ihtiyacını artırıyor çünkü üretim artıyor. Sanayi her zaman tek bir şey üzerine üretim yapar, kâr elde etmek. Oysa hammadde demek dolar demek çünkü temini yurtdışından mümkün olabiliyor. Bu durumda sağlıklı bir geri dönüşüm tesisi demek ülke dolar rezervlerinin korunması demek. Bakırköy hurdacıları ile alakalı olan bir yazıda neden mi geri dönüşümden bahsediyoruz? Çünkü alakalı! Belki kısa zaman öncesinde kadar hurdacılık sadece eski eşya almaya ve satmaya dayanan meslekti ama bugün (eğer firmalar kendini geliştirmişse) bu iş kolu tamamen geri dönüşümle alakalıdır. Bizim yaptığımız da bu!

Hurda Ayrıştırma işlemleri zor değildir

Avrupa’da çoğu ülkede evsel atıkların ayrıştırılması şarttır. Bir evden çıkan atık muhakkak plastik, kağıt gibi temel geri dönüşüm ögelerine ayrılmalı ama Türkiye’de bu durum böyle değil. Elbette her ne kadar zor gibi görülse de bu durum aslında kolay. Eğer sürekli kâğıt, plastik ya da metal temininde bulunacaksanız ayrıştırma ve sevkiyat için sizlere konteynır hizmeti verebiliriz. Üstelik Bakırköy hurdacı olarak servis ya da kiralama ücreti talep etmeden! Bunu bir düşünün, unutmayın hurdacılık sadece bireylerin değil ülke sanayisinin dolayısıyla ülkenin de gelişimi için önemlidir.

Her çöp değerlendirilebilir mi?

Evet! Kesinlikle akla gelen her türlü atık değerlendirilebilir. Bunun olması için geri dönüşüm sisteminin ülke çapında oturması lazımdır. Bu nedenle bugünün el verdiği ölçüde geri kazanımı yapılan atıklarınızı bizim gibi resmi kurumlarla paylaşmalısınız.

Bakırköy Bölgesinde Neden sadece metallerle ilgileniyoruz?

Bakırköy hurdacılarının büyün bir kısmı sadece belli başlı metaller ile ilgilenir. Bu durum aslında yetersizlikle alakalıdır. Oysa bizim gibi kurumsal kimlik kazanmış firmalar ile çalışırsanız hem her çeşit metal atığınızı değerlendirirsiniz hem de kağıt, plastik gibi atıklarınızı.

Bakırköy  Düzenli kağıt atığı çıkartan bir işletme sahibi ne yapmalı?

Bu durumda bize ulaşarak geri dönüşüm kutu ya da konteynırları talep edebilirsiniz. Bu aşamadan sonra rutin olarak size gelir, atıklarınızı alırız. Bu ekipmanlar ve servis kesinlikle ücret kapsamında değildir. Buna ek olarak sağladığınız atık kadar ödeme alırsınız.

Bakırköy Plastiklerin kilo fiyatı ne kadar?

Plastik de dolar kuru ve sanayinin arzına göre fiyatı şekillenen bir hammadde. Anlık fiyatlandırma bilgisi için firmamıza ulaşabilir ya da resmi internet sitemiz üzerinde inceleme yapabilirsiniz.

2021 hurda fiyatları ne kadar?

2021 yılı hurda fiyatları açısından tavan yapan yıl oldu çünkü bu fiyatlandırma dolar ile alakalı. Bu sizin kazandığınız bir durumdur. Her metalin, plastik ve kağıt atıklarının fiyatlandırması sitemizde yer almaktadır, inceleme yapabilirsiniz.

 

Arnavutköy Hurdacı
Ataşehir Hurdacı
Bağcılar Hurdacı
Bahçelievler Hurdacı
Bakırköy Hurdacı
Bayrampaşa Hurdacı
Beşiktaş Hurdacı
Beykoz Hurdacı
Çekmeköy Hurdacı
Esenler Hurdacı
Fatih Hurdacı
Gaziosmanpaşa Hurdacı
Kadıköy Hurdacı
Kâğıthane Hurdacı
Kartal Hurdacı
Maltepe Hurdacı
Pendik Hurdacı
Sancaktepe Hurdacı
Sarıyer Hurdacı
Sultangazi Hurdacı
Şile Hurdacı
Şişli Hurdacı
Ümraniye Hurdacı
Üsküdar Hurdacı
Zeytinburnu Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir